Dana White mocno się wkurzy jeśli Georges St-Pierre nie zechce obronić pasa wagi średniej

bjpenn.com

Prezydent UFC Dana White twierdzi, że sugestia mistrza wagi średniej Georgesa St-Pierre, że być może nie obroni tytułu, „nie jest tym, co chciałby usłyszeć”.

Dana White przedstawił swoje obszerne i krytyczne zdanie na temat słów Georgesa St-Pierre sugerującego, że mógłby zawalczyć z kimś z dywizji półśredniej.

„Nie chcę tego słuchać. To nie jest to, co chcę usłyszeć. Chcę usłyszeć, że będzie bronił swojego tytułu w wadze 185 funtów. To jest umowa, którą zawarliśmy kiedy podpisywaliśmy kontrakt.

Będę super wkurzony jeśli St-Pierre zechce porzucić ten tytuł i nie wiem, do czego dojdziemy..

Przejście do 170 — kto jest lepszy do walki w 170? Masz Tyrona Woodleya, masz „Wonderboya”, masz Yoela Romero, a potem masz Luke’a Rockholda. Pier***one potwory. Wszyscy oni są potworami. Nie ma takiej walki, która wyglądałaby tak: „Och, może to jest walka, którą bym wziął.” Widziałeś Bispinga, jak szedł w górę. Teraz ty musisz iść wyżej. Nie ma nic oprócz walk ze zwierzętami w 185 i 170.

Rockhold jest duży. Jest masywny, kiedy obniża wagę. Nie ma dobrych opcji. Usiąść tam i próbować wbierać ludzi, albo gdzie chcesz iść i wszystko inne, nie możesz robić tego w tym je***m sporcie. Wszyscy są niedobrzy. Jesteś zawodnikiem. Wejdź tam i zobacz, kogo możesz k**a pokonać. Chciałeś k**a wracać. Witaj ponownie, to jest paskudne.”

White twierdzi, że GSP będzie skutecznie zrywał umowę, jeśli będzie chciał walczyć bez obrony tytułu.

„Powiedziałem mu tak: „chcesz wejść i zawalczyć z Bispingiem o pas, jestem z tym fajny, ale musisz potem obronić tytuł.”

Nie możesz porzucić tytułu po walce, a następnie pójść gdzie indziej. Chodzi mi o to, żeby być mężczyzną, musisz pokonać tego człowieka. Kiedy po prostu odchodzisz – posłuchaj, jeśli facet jest w biegu i jest niepokonany i chce przejść na emeryturę, to jedno. Facet, który po prostu porzuca pas, to kolejna rzecz. „Cóż, zamierzam to teraz porzucić i przeskoczyć do 170.” Takie coś mi sie nie podoba.

To jest zapisane w umowie. Jest tak w kontrakcie.”

One thought on “Dana White mocno się wkurzy jeśli Georges St-Pierre nie zechce obronić pasa wagi średniej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.