Dana White krytykuje Herba Deana za piątą rundę walki Jones vs Cormier

sherdog.com

Dana White znany jest z ciętego języka i mówienia wprost tego co mu się nie podoba. Tak też się stało po walce Jones vs Cormier, którą sędziował Herb Dean.

To nie jest pierwszy raz kiedy Dana White publicznie krytykuje pracę sędziego. W tym przypadku chodzi o piątą rundę pojedynku. Dana White podzielił się swoimi spostrzeżeniami z telewizją FOX Sports.

„Herb Dean, zawsze o nim mówię. Myślę, że jest on moim ulubionym sędzią, ale wykonał fatalną pracę w piątej rundzie. Pozwolił im na klincz prawie przez całe pięć minut. Mimo wszystko była to niesamowita walka.”

White nie jest typem, który gryzie się w język jeśli chodzi o sędziowanie o czym świadczy jego krytyka wobec sędziego Steve’a Mazzagatti. Jest też śmiały w swoich komentarzach i ocenach pozwalając na to, by ludzie wiedzieli co myśli o niektórych sędziach do tego stopnia, że usuwa jednego z nich podczas trwania gali.

Do tej pory jednak Dana White bardzo nie krytykował Deana, którego uważa za najlepszego sędziego. Tym razem chyba nie miał wyjścia ponieważ Herb Dean pozwolił zmęczonym zawodnikom na klincz przez pięć minut, co mogło pozbawić widzów jakichś ciekawych akcji na koniec walki.

5 thoughts on “Dana White krytykuje Herba Deana za piątą rundę walki Jones vs Cormier

  1. W trakcie walki również zastanawiałem się czy sędzia dobrze robi pozwalając na długi, kilkuminutowy klincz na środku oktagonu z którego nie za wiele wynikało. Trudno jednak było przewidzieć czy rozdzielając ich nie wypaczyłby przebiegu walki zatem bezpieczniej było ich zostawić. Ostatecznie to jednak sami zawodnicy dążyli do klinczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *