Dana White komentuje ostrą reakcję Marka Hunta za usunięcie go z walki na UFC w Sydney

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Prezydent UFC Dana White odpowiedział na ostrą reakcję Marka Hunta za usunięcie go z walki z Marcinem Tyburą na gali UFC Fight Night 121.

Mark Hunt nie przebierał w słowach komentując decyzję UFC o usunięciu go z karty walk, ale całą swoją złość skupił na szefie organizacji, którego wyzwał od najgorszych. Relacje między Huntem, a UFC i Daną Whitem są dosyć szorstkie i Super Samoan już wielokrotnie przedstawiał swoje krytyczne zdanie na temat organizacji UFC.

Poniżej ostre słowa Hunta po tym jak ogłoszono usunięcie go z walki:

„Dana White, ty pie***ony sku***ynie, dlaczego usunęliście mnie z tej walki wy zj**by? Dostaniesz kolejny pozew ty fi**ie, możesz pocałować mnie w dupę ty łysy dupku. Wstawiłeś tą zj***aną tchórzliwą dziwkę (Werduma) ty je**ny lachociągu.”

Szef organizacji Dana White został zapytany przez dziennikarza serwisu TMZ o ostatnie niepochlebne słowa Marka Hunta na temat jego osoby. White zaprzeczył, by między nim i Huntem była jakaś wrogość.

„Posłuchaj, czasami musisz chronić tych facetów przed nimi samymi i właśnie teraz się tym zajmujemy. On złożył oświadczenie stwierdzając w nim, że od zawsze go nienawidziłem. Nie nienawidzę Marka Hunta, ani trochę. Nigdy nie nienawidziłem Marka Hunt. On to wie. Byłem naprawdę w porządku wobec Marka Hunta.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.