Dana White: „Joe Rogan nigdzie się nie wybiera, chyba że sam tak zdecyduje”

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po serii zwolnień w UFC na wysokich stanowiskach ze swoimi posadami pożegnali się także Chuck Liddell i Matt Hughes i mówiło się też o odejściu Joe Rogana.

Okazuje się jednak, że obawy o zwolnieniu dwójki komentatorów Joe Rogana i Mike’a Goldberga są nieuzasadnione, ponieważ Dana White zapowiedział, że jeśli chodzi o Rogana, to organizacja nie zamierza go zwalniać, chyba że sam będzie chciał odejść.

Informacje o zwolnieniu komentatorów pojawiły się po tym jak podano do publicznej wiadomości, że UFC będzie podpisywało nowy kontrakt z telewizją FOX Sports. Według raportu, UFC w ostatnim roku kontraktu miało zarobić na sprzedaży praw do transmisji swoich walk mniej niż $200 milionów dolarów. Z kolei nowy właściciel organizacji, grupa WME-IMG chce wraz z nowym kontraktem podnieść swój zysk do $450 milionów dolarów rocznie. Pojawiły się również informacje mówiące o tym, że jedna z sieci TV wnioskowała o usunięcie dwójki komentatorów.

Oto komentarz Dana White’a na temat informacji dotyczących zwolnienia Joe Rogana z UFC.

„To absolutne kłamstwo jakoby Joe Rogan miał odejść. Jak można zrobić **** coś takiego, to jest dla mnie ***** niesamowite.”

White co prawda nie przedstawił żadnych szczegółów, ale potwierdził zmiany w produkcji UFC jakie zajdą w przyszłym roku.

„Jest kilka rzeczy nad którymi pracuję na 2017 rok, tak długo jak będą transmisje, ale historia o usunięciu Joe Rogana jest całkowitym kłamstwem.

Rogan zostanie tutaj tak długo jak sam będzie chciał. On jest najlepszym, który to kiedykolwiek robił. Rogan jest najlepszy w mojej opinii.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *