Dana White gwarantuje, że Conor McGregor nie zawalczy w tym roku

middleeasy.com

Prezydent UFC Dana White po raz kolejny potwierdził, że były podwójny mistrz Conor McGregor jest na emeryturze i „gwarantuje”, że McGregor nie będzie walczył w 2020 roku.

Conor McGregor jest największą gwiazdą MMA, ale powiedział, że stracił pasję do tego sportu i będzie robił sobie przerwę. Prezydent UFC, Dana White, wielokrotnie potwierdzał, że Irlandczyk jest na emeryturze, ale to nie powstrzymuje fanów MMA i media przed spekulowaniem w kwestii jego powrotu. Mimo to, White pozostaje nieugięty w twierdzeniu, że McGregor jest na emeryturze.

Rozmawiając z Barstool Sports, White poszedł o krok dalej, mówiąc, że „gwarantuje”, że McGregor nie będzie walczył ponownie w 2020 roku.

„On jest na emeryturze. Conor McGregor nie walczy. On jest na emeryturze. Nie mam żadnych planów. Jestem teraz w trakcie wielu negocjacji i kalendarz walk UFC jest ułożony do listopada. Mamy walki do 7 listopada, a Conora McGregora nie ma na żadnej z nich.

W tym roku on jest na emeryturze. W tym roku nie będzie walczył. Conor McGregor nie będzie walczył w 2020 roku. Nie mówię, że nie będzie walczył w 2021, ale mówię ci, że nie mamy dla niego zaplanowanej walki w 2021 roku. Gwarantuję ci, że nie będzie walczył w 2020 roku. Conor McGregor jest na emeryturze.”

White zarzucił też mediom to, że jak to ujął, są one rozgrywane przez McGregora. Skrytykował reporterów za zadanie mu pytania o Manny’ego Pacquiao podczas ostatniej konferencji prasowej.

„Ci faceci ciągle pytają mnie o Conora McGregora, który jest na emeryturze. Wy ciągle mnie o niego pytacie, ale on jest na emeryturze. Conor sobie z wami pogrywa, jesteście jak marionetki na sznurku.

On jest na emeryturze. Wysyła jednego tweeta i mówi: „Akceptuję” i to zaraz po tym, jak Khamzat Chimaev rzucił wyzwanie jemu i dwóm innym facetom. Nie skupiam się na kimś, kto nie walczy. Conor McGregor jest na emeryturze. Czy wszyscy wierzymy, że zostanie na tej emeryturze? Myślę, że większość z nas nie wierzy, że pozostanie na emeryturze.

Manny Pacquiao? O czym ty do cholery mówisz?”

Mimo, że White uparcie twierdzi, że McGregor jest na emeryturze, nie powstrzyma to fanów i mediów przed spekulacjami na temat jego powrotu, gdy tylko Irlandczyk wrzuci na media społecznościowe kolejny tajemniczy wpis. Mimo, że White gwarantuje, że McGregor jest na emeryturze i nie szykuje mu się kolejna walka, wciąż istnieje możliwość, że może wrócić pod koniec roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.