Dana White: Brock Lesnar rozwaliłby Fedora Emelianenko

„CBS chyba by musiało zwariować, żeby znowu transmitować to badziewie [Strikeforce]… zresztą, bez tego zaplecza [promotorów] nie będzie mieć kasy, żeby zapłacić Emelianenko. Temu gościowi Brett Rogers rozwalił twarz. Wiecie, co zrobiłby Rogersowi Brock albo inni zawodnicy wagi ciężkiej UFC? Myślę, że to czas, żeby wpuścić Fedora do Octagonu i zobaczyć, jak Brock Lesnar rozwala mu łeb.”

Prezes UFC Dana White w dość niemiły sposób wypowiada się na temat transmitowanego przez CBS „Saturday Night Fights”. Walką wieczoru był pojedynek Bretta Rogera i Fedora Emelianenko i mimo, że „The Grim” walczył twardo, w końcu padł po prawym sierpowym Fedora. White’a nie zachwycił żaden z zawodników i stwierdził, że jego mistrz Brock Lesnar zmiażdżyłby Rosjanina – zasugerował też, że to samo zrobiliby Rogersowi Frank Mir i Cain Velasquez. Ciekawe, jak wyglądałby pojedynek trzech najlepszych ciężkich UFC z trzema najlepszymi ciężkimi ze Strikeforce?

23 thoughts on “Dana White: Brock Lesnar rozwaliłby Fedora Emelianenko

 1. To całe gadanie Danki, to jedna wielka prowokacja. Danka doskonale zdaje sobie sprawe, że sprowadzenie Fedora do Octagonu to duzy przypływ gotówki. Mogę sobie wyobrazić, jaki byłby szum w mediach. Fakt, UFC jest najlepsza organizacja. Mają najlepszych fighterów, ale Fedor nie musi nikomu udowadniać, że pokonałby Lesnara i innych. Tym bardziej, że Danka nie okazuje żadnego szacunku.

 2. Dana White widzi, że jego ogranizacji sypie się grunt pod nogami, z racji coraz lepszej reaktywacji japońskich gal, oraz aliansów z innymi organizacjami. Musi coś gadać, bo ja nie bedzie gadal to zniknie:P Jak dla mnie najlepiej, żeby UFC się rozpadło bo po prostu nie lubie tej organizacji 🙂

 3. Sidor182 -Lashley musi się jeszcze sporo nauczyć na razie nie widzę sensu organizowania takiej walki

  To całe gadanie Dany zaczyna być nudne, zresztą i tak, przy takich, a nie innych wymaganiach Fedora ta walka nigdy nie dojdzie do skutku…

 4. Dana White u are fuc**ng idiot:) Fedor jest niepokonany i taki zostanie, Fedor jest nalepszym zawodnikiem w historii MMA. Posiada cechy, którym brakuje pyskatym kozaczkom z UFC, jest taki jaki powinien być prawdziwy mistrz, sobą. Gdy Fedor spuszcza wzrok na glebę zastanawia się co będzie jeżeli go zabiję, nie patrzy w gały i sie nie telepie przed walką, On pokazuje jaki jest dopiero w walce:)

 5. A mnie sie wydaje ze Vadim Finkelstein rozwalil by Dane White.
  Jab, zwod, prawe mawashi na leb i Danka leci na gleba. Na koniec dobitka a’la Hendo-Bisping.
  Vadim zostaje mistrzem mma, Fedora ksiezulek daje ostanie namaszczenie Dance, a bracia Ferrita zmieniaja wiare na prawoslawie….

 6. Szczerze jezeli Fedor walczyl by tak z brockiem jak z antonio silva to napewno by przegral jednak ja uwazam ze fedor po prostu do tej walki z siilva nie zadobrze byl przygtowany no ale cuz bywa jednak wydaje mi sie ze teraz powinien przejsc do CIezkich treningow i sprawdzic czy sie nadaje czy nie ps ; jezeli Fedor bylby w takiej formie jak jeszcze niedawno jestem pewien ze rozwalil by lesnara ;]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *