Dana White: Anthony Pettis może robić rzeczy których inni ludzie zrobić nie mogą

Prezydent UFC uważa, że Showtime to najlepszy zawodnik bez podziału na kategorie wagowe.

Dana White już dawno przyzwyczaił nas do tego, że często zmienia zdanie. Kiedyś uważał, że Renan Barao (32-2 1 NC, 7-1 w UFC, #1 w rankingu UFC) jest najlepszym zawodnikiem rankingu p4p, później jego miejsce zajął Jon Jones (20-1, 14-1 w UFC) a teraz Anthony Pettis (17-2, 4-1 w UFC).

„Szczerze mówiąc myślę, że Pettis jest najlepszym zawodnikiem na świecie bez podziału na kategorie wagowe jeśli nie będzie łapał kontuzji. On jest zdolny do robienia rzeczy których inni zrobić nie mogą. Słynne kopnięcie wykonane po odbiciu od klatki. On odbija się od klatki i uderza przeciwników kolanami.”

„Ma bardzo mocne kopnięcia, narusza Cię już pierwszym trafieniem. Człowiek nie jest w stanie przyjmować takich kopnięć.”

Prezydent UFC podkreślił także, że styl Pettisa jest ekstremalnie niewygodny dla jego przeciwników. Już dzisiaj zmierzy się z nim Gilbert Melendez (22-3, 1-1 w UFC, #1 w rankingu UFC).

Do tej – jak i wielu innych – wypowiedzi White’a należy jednak podchodzić z pewnym dystansem, choćby dlatego, że Anthony nie walczył od ponad roku.

10 thoughts on “Dana White: Anthony Pettis może robić rzeczy których inni ludzie zrobić nie mogą

  1. Dobra promocja, ale prawda jest taka, że Pettis jest najefektowniejszym zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe, a nie najlepszym. Jak na razie nie ma jeszcze obrony pasa, a sam pas wywalczył z dobrym zawodnikiem, ale męczącym się z innymi pretendentami.

  2. Moja mini wersja JJ hehehe:) Myślę, że jakby Antek miał te swoje umiejętności i sztuczki przy 93 kg to JJ by dostał:) a wiecie ja zawsze za JJ całym sercem bronię:) Antek to taki mini Matrix 😀 i te jego middle kicki:) myśle że nawet GSP by je poczuł…:)

  3. po walce Belfort Weidman to niepokonany Chris będzie w oczach łyseggo najlepszy p4p, ale Pettis ma niesamowite kopniaki, zresztą załadowac kilka middlów bensonowi w to samo miejsce to nie lada wyczyn

  4. granitowa szczęka Chrisa zatrzymała Machide, z Beltortem będzie ciut ciężej, tylko czemu takie wysokie kursy na Vitora, czyżby chris był jeszcze bardziej niesamowity niż jest obecnie?:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *