Dan Henderson o pojedynku z Lyoto Machida na UFC 157

Kilka słów od Dana Hendersona po dzisiejszej walce z Lyoto Machidą na UFC 157.

Dan Henderson stracił dziś szansę na pojedynek o pas wagi półciężkiej UFC i przeprasza swoich fanów za to jak wyglądała ta walka. Były mistrz Pride i Strikeforce przegrał dzisiejszej nocy z Lyoto Machidą przez niejedno głośną decyzję na gali UFC 157.

„Przepraszam swoich fanów za nudną walkę, to już się więcej nie powtórzy. Dziękuję za wsparcie… wkrótce wracam!”

Podczas konferencji prasowej po gali, Henderson powiedział, że ma nadzieję walczyć częściej w tym roku. Dla „Hendo” była to pierwsza walka po ponad rocznej przerwie spowodowanej kontuzją kolana. Poprzednią walkę stoczył w listopadzie 2011 roku pokonując w bardzo emocjonującym pojedynku Mauricio „Shoguna” Rua.

10 thoughts on “Dan Henderson o pojedynku z Lyoto Machida na UFC 157

  1. Ja również uważam, że największe szanse na wygraną z Kościstym Gibonem JJ ma Dragon i bardzo mu tego życzę. Coś mi się wydaję, że Heniu został by mocno przez Kościstego Gibona wypunktowany, a prawdopodobieństwo złapania JJ na atomowego sierpa Henia było by znikome, aczkolwiek oczywiście niewykluczone. Niemniej jednak Lyoto zasłużył już po pierwszym pojedynku na rychły rewanż.

  2. ta ta Machida mial juz swoja szanse z Jon Jonsem i nic nie pokazal … wiec juz bym bardziej stawial na Hendo i zobaczyl jak to sie potoczy … 😉
    co do Cormiera tez byloby Ciekawie tylko ze cormier to chyba waga ciezka a nie pol ciezka.

  3. niech JJ pokona Sonnena.Jeśli Belfort prawie go poddal a co dopiero Sonnen.Wtedy bd walka Sonnen vs Machida i JJ vs Hendo,podobnie jak miał JDS pokonać Caina a Reem Bigfoota,bd walka Reem vs JDS,tak samo czuje ze to Sonnen zatryuumfuje w walce z JJ.

  4. Heh nie oszukujmy sie nie ma narazie przeciwnika w LHW dla Jonesa, moga sobie przysylac Sonnena czy kogokolwiek innego dla niego. Z Sonnenem bedzie to samo co zreszta. Mysle ze Jones Sonnena ubije jak chlopca i nie powinno tu byc zadnej niespodzianki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.