Dan Henderson: „Anderson Silva naprawdę unika walki ze mną – to oczywiste”

 „Myślę, że jestem jedynym gościem, który stanowi zagrożenie dla Silvy. Gdybym był jego managerem, też bym nie chciał walki z kimś takim, jak ja. Wiem, że Silva unika walki ze mną. To oczywiste. Myślę, że Marquardt ma takie samo prawo do walki o tytuł, ale sądzę, że to ja powinienem ją stoczyć… Walka z Silvą to jedyna, jaka mnie interesuje w kategorii 185 funtów. Powiedziałem to już przed walką Nate’a… To jest walka, do której w przyszłości na pewno dojdzie, ale teraz myślę, że z punktu widzenia UFC, nie powinni organizować walki mojej i Nate’a. Nie będą mieć nowych przeciwników dla Andersona Silvy.”

– były mistrz PRIDE i pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi średniej UFC, Dan Henderson, rozładowywuje swoją frustrację spowodowaną mętnym obrazem otaczającym walkę o tytuł mistrzowski kategorii 185 funtów. „Hendo” myślał, że jego KO na Michaelu Bispingu na UFC 100 da mu zielone światło na rewanż z „The Spider”, jednak prezes UFC, Dana White, nie angażuje się w organizację tej walki, jako że na horyzoncie majaczy Nate Maruqardt, który także swoją ostatnią walkę na UFC 102 z Demianem Maia wygrał przez KO. W międzyczasie manager Silvy, Ed Soares, stwierdził, że Marquardt i Hendo powinni rozstrzygnąć między sobą, kto z nich powinien zmierzyć się z Brazylijczykiem – który aktualnie odpoczywa. Ależ zagmatwaną sieć uplótł ten Pająk (Spider – Pająk, pseudonim Silvy; przyp. tłum.).

6 thoughts on “Dan Henderson: „Anderson Silva naprawdę unika walki ze mną – to oczywiste”

  1. no jakby nie bylo, to nie widze dla spidera w tej klasie wagowej juz innych przeciwnikow niz nate i hendo. wieksze szanse dawalbym nateowi, chociaz w sumie hendo ma lepsze zapasy, a to chyba jedyna dziedzina w ktorej mozna gorowac nad spiderem. w kazdym razie obaj i nate i hendo byliby wielkimi underdogami w tej walce ;]

  2. Najciekawszym przeciwnikiem dla Spidera jest moim zdaniem Lyoto, ewentualnie ktoś inny z czołówki LHW (rzeczywiście z czołówki, nie malowany mistrz, jak Griffin). w MW nie ma konkurencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *