Damian Stasiak vs. Pingyuan Liu dodane do rozpiski UFC Fight Night 134 w Hamburgu

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Damian Stasiak poznał swojego kolejnego rywala w UFC.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Damian Stasiak (10-5) podpisał kontrakt na kolejny pojedynek w organizacji UFC, a dzisiaj poznaliśmy miejsce i kolejnego rywala z którym zmierzy się w Oktagonie. Rywalem Polaka będzie debiutant z Chin, Pingyuan Liu (13-4), a walka odbędzie się podczas gali UFC Fight Night 134 w Hamburgu.

Pingyuan Liu to chiński zawodnik, który w pojedynku z Polakiem zadebiutuje w organizacji UFC. Aktualnie znajduje się w znakomitej serii ośmiu zwycięstw z rzędu, które odniósł podczas występów w dwóch chińskich organizacjach: WLF i RUFF. Tylko jeden pojedynek z ostatnich ośmiu zakończył przez decyzję, resztę rozstrzygnął na swoją korzyść przed czasem.

Damian Stasiak stoczył do tej pory pięć pojedynków dla amerykańskiego giganta, a jego bilans to 2 wygrane i 3 porażki. Damian nie ma ostatnio dobrej passy, ponieważ przegrał dwie walki z rzędu, w których nie sprostał Pedro Munhozowi i Brianowi Kelleherowi. Pojedynek z Kelleherem, który odbył się podczas wydarzenia w Gdańsku został wybrany walką wieczoru tejże gali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *