Damian Stasiak vs. Pedro Munhoz na UFC Fight Night 109

BJPenn.com

Polak wystąpi na majowej gali.

Jak informuje portal sportowefakty.pl Damian Stasiak (10-3, 2-1 w UFC) podczas UFC Fight Night 109 stoczy swoją czwartą walkę w największej organizacji MMA na świecie. Polak podejmie Pedro Munhoza (13-2 1 NC, 3-2 1 NC w UFC, #13 w rankingu UFC).

Webster zadebiutował w UFC w kwietniu 2015r., podczas gali UFC Fight Night 64 Damian musiał uznać wyższość Yaotzina Mezy. Później było już zdecydowanie lepiej, ponieważ Polak poddał Filipa Pejicia oraz Daveya Granta.

The Young Punisher trafiał do UFC ponad rok przed Polakiem i chociaż jego rekord w organizacji nie wygląda imponująco to z powodu solidnej stójki i ponadprzeciętnych parterowych umiejętności Pedro będzie trudnym oponentem. W największej organizacji MMA na świecie Munhoz przegrywał tylko z bardzo solidnymi zawodnikami: Raphaelem Assuncao oraz Jimmiem Riverą. Obecnie Amerykanin jest na fali dwóch kolejnych wygranych przez poddanie po odprawieniu Russella Doane’a oraz Justina Scogginsa.

Gala UFC Fight Night 109 odbędzie się 28 maja w Sztokholmie, w walce wieczoru Alexander Gustafsson podejmie Glovera Teixeirę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *