Damian Grabowski zmierzy się z Viktorem Pestą w styczniu

Damian Grabowski vs Viktor Pesta

Damian Grabowski był dzisiaj gościem porannego programu O!Polskie o poranku w którym zdradził kiedy i z kim stoczy swoją trzecią walkę w UFC.

Kolejnym rywalem Damiana Grabowskiego (20-4) będzie pochodzący z Czech Viktor Pesta (10-3), a pojedynek zaplanowany jest na dzień 15 stycznia.

Zarówno dla Grabowskiego jak i Pesty będzie to walka o być albo nie być w UFC, ponieważ obaj zawodnicy mają dwie porażki w ostatnich pojedynkach z tą różnicą, że Czech stoczył ich w UFC cztery przegrywając trzy z nich i tylko jedną wygrał. W debiucie Viktor przegrał z Ruslanem Magomedovem po czym zrehabilitował się w walce z Konstantinem Erokhinem. Kolejne dwie walki to już przegrane z Derrickiem Lewisem i Marcinem Tyburą.

Dla Damiana Grabowskiego będzie to trzecia walka w UFC i wszyscy liczą na to, że tym razem los się uśmiechnie do Polaka. Damian przegrał swoje dwie ostatnie walki przed czasem w pierwszej rundzie przez TKO z Derrickiem Lewisem oraz przez KO z Anthonym Hamiltonem. Jak sam stwierdził w programie, ten który wygra nadchodzącą walkę zachowa kontrakt z UFC czego i jemu i nam fanom życzymy.

Rozmowa z Damianem Grabowskim od 7:10 min

https://opole.tvp.pl/27514221/28-pazdziernika-2016

2 thoughts on “Damian Grabowski zmierzy się z Viktorem Pestą w styczniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *