Damian Grabowski vs Chase Sherman podczas UFC on FOX 25!

Twitter, Chase Sherman

Damian Grabowski podczas gali w Uniondale w stanie Nowy Jork zmierzy się z Chasem Shermanem.

Damian Grabowski swoją trzecią walkę dla organizacji UFC stoczy podczas gali UFC on FOX 25, która odbędzie się 22 lipca w Uniondale w stanie Nowy Jork. Polak zmierzy się z Chasem Shermanem, który zastąpi Christiana Colombo. Pierwotnie Damian Grabowski oraz Christian Colombo mieli zmierzyć się podczas gali UFC w Szwecji, jednak z racji kontuzji obu zawodników walka została odwołana.

Damian Grabowski (20-4) dla organizacji UFC stoczył jak na razie 2 walki i w obu przypadkach okazał się gorszy od swoich przeciwników. W debiutanckim pojedynku przegrał z Derrickiem Lewisem, natomiast w swojej drugiej walce został znokautowany już w 14 sekundzie przez Anthonego Hamiltona. Damian w przeszłości był mistrzem rosyjskiej organizacji M-1 Challenge oraz zaliczył 3 występy dla organizacji Bellator.

Chase Sherman (10-3) powraca do Oktagonu po zwycięstwie z Rashadem Coulterem, którego pokonał przez nokaut podczas gali UFC 211. Przed pokonaniem Coultera zawodnik z Mississippi przegrał dwa pojedynki z rzędu z Justinem Ledetem oraz Waltem Harrisem. Sherman wszystkie swoje zwycięskie walki zakończył przed czasem.

One thought on “Damian Grabowski vs Chase Sherman podczas UFC on FOX 25!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *