Czyżby Michael Bisping podsuwał pomysł walki z Vitorem Belfortem?

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Czyżby były mistrz wagi średniej UFC, Michael Bisping był zainteresowany pojedynkiem  rewanżowym z inną legendą MMA, Vitorem Belfortem?

Jak wiadomo, Vitor Belfort miał zmierzyć się z Uriah Hallem na gali UFC Fight Night 124 i miała to być dla niego ostatnia walka w karierze, jednak pojedynek został odwołany ze względu na poważne problemy zdrowotne Halla, który w dniu ważenia zasłabł i został przewieziony do szpitala. Był to skutek nieprawidłowego zbijania wagi przez zawodnika.

Tak się składa, że „Hrabia” również planuje stoczyć ostatnią walkę w swojej karierze. Po dwóch porażkach z rzędu, utracie tytułu mistrza wagi średniej w walce z Georgesem St-Pierre i brutalnej przegranej przez nokaut w pierwszej rundzie w starciu z Kelvinem Gastelumem, Michael Bisping zamierza odwiesić rękawice na kołku po ostatniej walce w Anglii.

Na swoim Instagramie Bisping wstawił zdjęcie sprzed walki z Vitorem Belfortem na gali UFC on FX 7, która odbyła się w styczniu 2013 roku w brazylijskim Sao Paulo. Wtedy zwycięzcą pojedynku był Belfort, który rozprawił się z Bispingiem przez TKO w drugiej rundzie po kopnięciu na głowę i uderzeniach. Wygląda to tak, jakby Bisping chciał przypomnieć, że ma niedokończony interes z Belfortem i chciał go rozwiązać przy okazji ich ostatnich walk.

One thought on “Czyżby Michael Bisping podsuwał pomysł walki z Vitorem Belfortem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *