Czyżby Daniel Cormier szykował zasadzkę na Brocka Lesnara podczas WrestleMania 35?

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrz wagi ciężkiej UFC Daniel Cormier wciąż czeka na zapowiedzianą jeszcze w ubiegłym roku walkę z innym byłym mistrzem Brockiem Lesnarem, jednakże wciąż nie ma konkretnych informacji na temat tego pojedynku. Być może DC postanowi przyspieszyć tę sprawę pojawiając się na gali WWE.

W rozmowie z ESPN przy okazji gali UFC Nashville, Cormier zasugerował, że może spróbować przyspieszyć organizację jego walki z Brockiem Lesnarem zakładając na niego zasadzkę na gali WrestleMania 35, która odbędzie się 7 kwietnia.

„Nie mam jeszcze dokładnie zaplanowanej walki, ale moje oczy są zwrócone na Brocka Lesnara. Mogę pojechać na WWE WrestleMania i to może go kosztować jego tytuł, a to wszystko po to, aby mógł się pospieszyć z dołączeniem do UFC żebym mógł go tutaj pokonać.”

Brock Lesnar z pewnością nie jest jedyną opcją dla Daniela Cormiera w jego kolejnej walce, ale jak widać on sam chce tej walki podobnie jak prezydent UFC Dana White, który w niedawnym wywiadzie z Megan Olivi powiedział co sądzi o tym pojedynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *