Czy Randy Couture jeszcze wróci?

Randy Couture ma już 48 lat i spędził 14 lat w biznesie sportów walki. Swoje powalczył, swoje wygrał i przegrał, swoje też zebrał… ale nie na tyle, żeby całkiem przekreślić możliwość powrotu do klatki.

Sam Couture ostatnio odniósł się do tej kwestii w UFC Tonight :

„Nie widzę powodu do powrotu. Jestem zadowolony z decyzji, którą podjąłem. Na razie cieszę się rolami aktorskimi, które dostaję.”

Couture nie może narzekać na brak zajęć – dostaje oferty z Hollywood, dostaje przyzwoite pieniądze za role filmowe. Może i jest w tym trochę racji, że nie ma sensu poddawać się rygorom treningu MMA.

Ale mamy obecnie dość interesującą sytuację: turniej wagi ciężkiej Strikeforce skończył się zwycięstwem Daniela Cormiera nad Joshem Barnettem. W kontrakcie „DC” zapisane jest, że musi stoczyć jeszcze jedną walkę pod szyldem promotora z San Jose. Z kim? Nie wiadomo. Lista potencjalnych przeciwników jest króciutka, a zestawienia tak naprawdę mało ciekawe.

A któż by był bardziej ciekawy od „The Natural?”

(mmamania.com)

6 thoughts on “Czy Randy Couture jeszcze wróci?

  1. Nie 48 lat, ponieważ 22 czerwca kończy 49 lat!(22.06.1963) Sto lat Randy!!
    To fenomenalny zawodnik i legenda tego sportu, jeśli się nie mylę jako jedyny w UFC posiadacz mistrzowskich pasów w dwóch kategoriach półciężkiej i ciężkiej!!! Polecam film z jego udziałem niestety dosyć krótkim ale ciekawa i śmieszna rola film pt: „Setup” (Mokra robota) 2011r Można się pośmiać… 😉 Dla mnie jedyny minus tego filmu to 50cent… 🙁

  2. @Adolf
    „[…]jeśli się nie mylę jako jedyny w UFC posiadacz mistrzowskich pasów w dwóch kategoriach półciężkiej i ciężkiej!!!”

    Jak śmiałeś zapomnieć o BJ Pennie!
    WSTYD i HAŃBA! ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *