Czy Jason „Mayhem” Miller zwariował? Występ Millera w Inside MMA

sherdog.com/Inside MMA
sherdog.com/Inside MMA

Minęło kilka tygodni od tego jak Jason „Mayhem” Miller ogłosił, że wraca do MMA, ale jego zachowanie zmieniło się jeszcze bardziej.

„Mayhem” przyzwyczaił nas do tego, że jest dość barwną i często kontrowersyjną postacią, która kilka razy pchała się w konflikt z prawem. Tym razem nie jest inaczej i Miller znów wpadł w tarapaty, ponieważ 7 lutego został ponownie aresztowany pod zarzutem prowadzenia auta pod wpływem. Tego samego dnia został zwolniony i musi czekać na rozprawę, która odbędzie się 7 marca.

W zeszłym roku Miller był zamieszany w dwa incydenty po których policja musiała go aresztować, pierwszy z nich to bójka w nocnym klubie w marcu, a drugi, to atak na policjanta w październiku. Jason miał także wcześniej do czynienia z oddziałem SWAT oraz jednostką K9.

Jaki wpływ na powrót do MMA będą miały ostatnie wydarzenia? Szef organizacji Venator FC, Frank Merenda nie widzi przeciwwskazań do pojedynku i uważa, że powrót do sportu wręcz pomoże Millerowi w uporaniu się z problemami i zapobiegnie we wpadanie w kolejne tarapaty. Merenda twierdzi też, że Miller jest znakomitym aktorem i jeśli ktoś poddaje w wątpliwość stan zdrowia psychicznego Jasona to jest głupcem. Miller został zestawiony do pojedynku z Luke Barnattem na gali Venator FC 3 w Mediolanie organizowanej 21 maja przez włoską organizację. Byłaby to pierwsza jego walka od 2012 roku kiedy przegrał z C.B. Dollowayem na UFC 146.

pres-release-mayhem

Zobaczmy jednak ostatni występ Jasona Millera w programie Inside MMA w którym „Mayhem” przebił chyba wszystkie swoje poprzednie występy w mediach. Pomijając już i tak oryginalny wygląd, to co pierwsze w nas uderza, to zachowanie Millera, który sprawia wrażenie jakby był pod wpływem nie całkiem dozwolonych środków. Pytanie tylko, czy jest to dobrze zaplanowana akcja mająca zwrócić uwagę i zainteresowanie przed pojedynkiem, czy może faktycznie z głową „Mayhem’a” jest coś nie tak?

WOOHOO I AM ON TV

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mayhem Miller (@mayhemmiller)

One thought on “Czy Jason „Mayhem” Miller zwariował? Występ Millera w Inside MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *