Czwarta walka między Wanderleiem Silva a Quintonem Jacksonem wisi w powietrzu

Bellator MMA

Bardzo prawdopodobne, że na dniach, a dokładnie we wtorek 26 czerwca Bellator ogłosi czwartą walkę między Wanderleiem Silva a Quintonem Jacksonem.

Po trzech pojedynkach, dwóch w PRIDE i jednym w UFC, Wanderlei Silva jest winien Quintonowi Jacksonowi jeszcze jedną walkę dzięki której mógłby doprowadzić do remisu. Bilans ich walk to dwie wygrane Brazylijczyka przez TKO na gali PRIDE Final Conflict 2003 i przez KO na gali PRIDE 28. Jacksonowi raz udało się pokonać Silvę przez KO na gali UFC 92.

Według przedstawicieli Bellatora, zarówno Rampage Jackson, jak i Wanderlei Silva będą uczestniczyć we wtorek w ogłoszonej konferencji prasowej w Nowym Jorku. Bellator nazwał tę konferencję wydarzeniem, którego „nie można przegapić”.

Jakby tego było mało, Wanderlei Silva również oznajmił, że trwają prace nad tym pojedynkiem i podał nawet datę i miejsce w którym ma dojść do tej walki.

„Jak mawiają ludzie, bardzo ciężko jest przejść na emeryturę dobrym zawodowcom. Właśnie dostałem telefon od Bellatora, który zaprosił mnie na galę, która odbędzie się 29 września w Kalifornii na walkę przeciwko Quintonowi Jacksonowi w głównym pojedynku wieczoru. To nasz czwarty pojedynek, wygrałem dwa z trzech, więc dla mnie to 2-1.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *