Czwarta odsłona ONE Championship: Inside the Matrix na żywo w Fightklubie

Już 20 listopada w Singapurze odbędzie się czwarta gala ONE Championship po tytułem Inside the Matrix. Tym razem w karcie walk znajdzie się pięć pojedynków, wśród nich starcie wieczoru Aslanbek Zikreev vs Wang Junguang. Cała gala na żywo w Fightklubie!

Dla jednego z bohaterów walki wieczoru, Wang Junguanga, konfrontacja w Singapurze będzie próbą powrotu na szczyt, z którego w grudniu ubiegłego roku zepchnął go Sam-A Gaiyanghadao. Chińczyk, przegrywając tamten pojedynek, stracił szansę na zdobycie tytułu mistrza świata ONE w kickboxingu. W piątek w Singapurze po raz trzeci walczył będzie dla tej prestiżowej organizacji, poza porażką z legendarnym Tajem ma bowiem jeszcze na koncie efektowną wygraną przez nokaut z Federico Romą. Jeśli uda mu się pokonać Zikreeva, być może w nieodległej przyszłości znów stanie w szranki z Sam-A Gaiyanghadao. Wygrać z mistrzem Rosji i Europy w Muay Thai wcale nie będzie jednak łatwo. Pochodzący z Syberii fighter ma znakomite wyszkolenie bokserskie i bardzo niebezpieczne prawe kopnięcie, a w swoim debiucie w ONE zrobi wszystko, żeby zakończyć go zwycięstwem. 

W drugiej niezwykle ciekawie zapowiadającej się walce dojdzie do starcia dwóch mistrzów Muay Thai, Rocky’ego Ogdena i Josepha Lasiriego. Pierwszy z nich liczy na zwycięstwo i możliwość rewanżu z… Sam-A Gaiyanghadao, z którym przegrał w lutym tego roku podczas gali ONE Championship: King of the Jungle. 21-letni Australijczyk, obecny numer 2 rankingu wagi słomowej, który jest protegowanym legendarnego Johna Wayne’a, walczy niezwykle agresywnie, często przejmuje inicjatywę w oktagonie i prze do ofensywy. Czy te atuty wystarczą na Josepha Lasiriego, który był jedną z największych gwiazd ONE Super Series i którego największym atutem są potężne, nokautujące ciosy?

Także pozostałe pojedynki piątkowej gali powinny dostarczyć fanom odpowiedniej dawki emocji. Zadbają o nie m.in. dwukrotny brazylijski mistrz świata Jiu-Jitsu, Bruno Pucci, który zmierzy się z Kwon Won Il, a także japoński weteran oktagonów, Ryogo Takahashi (13-4), który stanie do walki z niepokonanym w zawodowej karierze Yoon Chang Minem. Z kolei w pojedynku otwierającym całą galę w wadze do 61,3 kg o wygraną powalczą Brazylijka Maira Mazar i Koreanka Choi Jeong Yun. 

ONE Championship: Inside the Matrix IV już 20 listopada o godz. 13.30 w Fightklubie.

Walka wieczoru
Kickboxing catchweight 58,3 kg: Aslanbek Zikreev vs. Junguang Wang

Co-main event
Muay Thai 59 kg: Rocky Ogden vs. Joseph Lasiri

MMA 61,3 kg: Bruno Pucci vs. Won Il Kwon
MMA 65,9 kg: Ryogo Takahashi vs. Chang Min Yoon
MMA catchweight 61,3 kg: Maíra Mazar vs. Jung Yoon Choi

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *