Cztery walki o tytuły mistrzowskie na gali GLORY 77: Rico vs Jamal

Sześcioro mistrzów stanie do czterech pojedynków o tytuły mistrzowskie na gali GLORY 77, która odbędzie się 30 stycznia. Będzie to druga gala największej organizacji Kickboxingu wyłącznie w systemie PPV.

Koszt PPV, to $24.99 / €19.99. Fani, którzy kupują subskrypcję PPV za pośrednictwem Fite TV otrzymają 5 dolarów zniżki do wykorzystania na przyszłe gale pay-per-view.

Karta walk GLORY 77 zawiera cztery walki o tytuły, a na jej czele znajduje się pojedynek o tytuł wagi ciężkiej między mistrzem Rico Verhoevenem a Jamalem Ben Saddikiem.

W pojedynku co-main event w wadze lekkiej dojdzie do unifikacji tytułów między mistrzem Artemem Vakihitovem a tymczasowym mistrzem Alexem Pereira.

Mistrz wagi półśredniej Cedric Doumbe po raz trzeci spotka się z tymczasowym mistrzem Murthelem Groenhartem w walce unifikacyjnej.

W czwartej walce o tytuł, mistrzyni wagi super koguciej Tiffany van Soest stanie do obrony swojego pasa przed Aline Pereira.

Szefostwo GLORY nadal zastanawia się, czy format pay-per-view dla gal kickboxingu jest realnym modelem biznesowym w obecnej trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.

Anonimowe źródła mające dostęp do informacji poufnych w branży oszacowały sprzedaż PPV gali GLORY 76 w zeszłym miesiącu na poziomie pomiędzy 50 000 a 70 000 sprzedanych PPV. Należy podkreślić, że liczba ta mogła od tego czasu wzrosnąć w wyniku sprzedaży powtórek i innych niezgłoszonych wcześniej sprzedaży.

Poniżej aktualna karta walk gali GLORY 77:

GLORY 77: Rico vs Jamal

Data: 30.01.2021
Miejsce: gala PPV

Karta główna

Walka o tytuł wagi ciężkiej
+95 kg: Rico Verhoeven (c) vs. Jamal Ben Saddik

Walka o tytuł wagi półciężkiej
95 kg: Artem Vakhitov (c) vs. Alex Pereira (ic)

Walka o tytuł wagi półśredniej
77 kg: Cédric Doumbé (c) vs. Murthel Groenhart (ic)

Walka o tytuł wagi super koguciej
55,3 kg: Tiffany Van Soest (c) vs. Aline Pereira

95 kg: Luis Tavares vs. Donegi Abena
+95 kg: Antonio Plazibat vs. Tarik Khbabez

Karta wstępna
+95 kg: Raul Catinas vs. Martin Pacas
70 kg: Itay Gershon vs. Guerric Billet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *