Czas na wyrównanie rachunków! Maciej Różański i Michał Pasternak w EFM SHOW

Przez ostatnie miesiące rosło między nimi napięcie. Jeden drugiego nazywał „pseudo mistrzem”. 10 kwietnia staną przed szansą na konfrontację. Maciej Różański zmierzy się z Michałem Pasternakiem podczas EFM SHOW.

Michał „Wampir” Pasternak. Mistrz PLMMA w wadze półciężkiej. Zwycięzca turnieju walk na gołe pięści WOTORE. W jedną noc potrafił poddać trzech rywali. Pasternak to także były zawodnik singapurskiej organizacji ONE Championship, gdzie walczył z legendą MMA – Rogerem Gracie. W ostatniej swojej walce uległ na punkty „Uralskiemy Hulkowi” – Ivanowi Shtyrkovi – na gali PFL w Jekateryunburgu. Maciej „Spartan” Różański w ostatniej walce dla EFM cieszył się z wygranej i zamierza kontynuować zwycięską passę. Różański nie raz pokazał już, że potrafi widowiskowo poddać rywala. Był nawet nominowany do Heraklesa w kat. poddanie roku, nagrodę przegrał jednak o włos z Gieorgi Esiavą.

Maciej Różański i Michał Pasternak mieli stanąć wspólnie w oktagonie już w 2020 roku. Wtedy jednak do walki nie doszło. To sprowokowało “Spartana” do zarzucenia Pasternakowi, że ten w ostatniej chwili znacznie zwiększył swoje wymagania finansowe uniemożliwiając dopięcie pojedynku. – Pseudomistrzu walk ma gołe pięści z amatorami, poszukaj jaj w spodniach i weź walkę! Nie wybrzydzaj, jak jesteś taki łasy na pieniążki, to jak mnie pokonasz oddam ci 4 tys. z mojej gaży, pasuje? – zapytał wtedy Różański. Rzucone wyzwanie zawisło nad ich rywalizacją na kolejne miesiące. Teraz stoją przed szansą udowodnienia, który z nich jest prawdziwym mistrzem MMA.

Dwaj fighterzy to gwiazdy Main eventu Gali EFM SHOW, która będzie miała miejsce już 10 kwietnia 2021 roku. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W formule Super Fight zmierzą się ze sobą Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz. Ponadto, najbardziej „surowe” i kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku. Pozostałe walki odbędą się w formule MMA.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 10 kwietnia!

Więcej na stronie www.efmshow.com.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *