Czajczyński vs. Pukin na Fighters Arena 6

Kolejne zestawienie zawodników na marcową galę Fighters Arena 6 w Częstochowie.

Informacja organizatorów:

Kategoria ciężka na galach Fighters Arena jest  obecnie najsilniejsza w Polskim MMA. Na zbliżającej się gali FA6 „Masakra”, która odbędzie się w sobotę 2 marca w Hali Polonia w Częstochowie zobaczymy aż trzech zawodników królewskiej dywizji sklasyfikowanych w pierwszej dziesiątce polskich rankingów. Oprócz pojedynku Michał Kita (13-6) vs Toni Valtonen (26-14) kibice obejrzą starcie Częstochowianina Jacka Czajczyńskiego (5-5) z niepokonanym Michałem Pukinem (3-0).

„Karta walk gali FA6 już teraz przyprawia mnie o palpitacje serca. Kita,Valtonen, Czajczyński, Pukin to łącznie prawie pięćset kilogramów żywej wagi gotowej na masakrę w klatce! I to jeszcze nie koniec…Każda kolejna para jest jak as w rękawie, ten fightcard będzie najmocniejszy ze wszystkich gal. Nie myślcie jednak,że Fighters Arena zamierza na tym zaprzestać. Na tą chwilę mamy najlepszych polskich zawodników wagi ciężkiej i szykujemy wam wielką niespodziankę. Mogę tylko zdradzić, że najlepsi w Polsce ciężcy Adam Maciejewski czy też Michał Andryszak to również nasi zawodnicy i będą dla nas walczyć! Chcemy stworzyć coś historycznego w polskim MMA i mamy ku temu doskonałe warunki.” – zdradza właściciel federacji Fighters Arena Marcin Jesiotr.

Gala Fighters Arena 6 „Masakra” odbędzie się  w sobotę 2 marca w Hali Polonia w Częstochowie. Będzie to pierwsza zawodowa gala MMA w tym mieście. Więcej informacji na www.fighters-arena.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *