Cung Le ze zbyt wysokim poziomem HGH po gali UFC Fight Night 48: Le vs. Bisping

Wietnamczyk został przyłapany na dopingu.

Cung Le (9-3, 2-2 w UFC) 23 sierpnia stoczył czwartą walkę pod szyldem UFC. W walce wieczoru chińskiej gali uległ Michaelowi Bispingowi (25-6. 15-6 w UFC, #9 w rankingu UFC), został znokautowany w IV rundzie. Wcześniej Le odprawił ciosami Richa Franklina i na punkty pokonał Patricka Cote.

Po walce z Bispingiem, Cung został poddany kontroli antydopingowej która wykazała zbyt wysoko ilość hormonu wzrostu w organizmie zawodnika. Le zostanie zawieszony na 9 miesięcy a przed powrotem do walk będzie musiał przejść dodatkowe testy.

11 thoughts on “Cung Le ze zbyt wysokim poziomem HGH po gali UFC Fight Night 48: Le vs. Bisping

  1. ja nie wiem czy o tym pisałem, ale przysięgam, że myślałem 😀 chyba fight24 wrzzuciło jego zdjecie z treningu na fb, jak kulturysta 😀 zresztą jak dla mnie sporo mu te koksy pomogły, padłby dużo wcześniej bez nich.

  2. słuchajcie powiem tak, w przygotowaniach koks pomaga w lepszej regeneracji, a skoro się lepiej regenerujemy, zrobimy lepsze/wiecej/mocniej treningów. w przygotowaniach 90% to przygotowanie fizyczne a 10% głowa, wchodząc do klatki nie poprawimy już siły, szybkości, dynamiki, wydolności czy techniki. Teraz głowa decyduje tylko i wyłącznie, proporcje orbacają się o 180 stopni. Nic nie poprawisz już i teraz to łeb decyduje jak to razem zagra i czy uda się to wykorzystać i połączyć w całość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.