Cro Cop wraca w lutym

(foto: mirko-crocop.com)

Mirko 'Cro Cop’ Filipovic powróci do oktagonu w lutym. Jak mówi sam zawodnik ma dwie oferty walki, ale jeszcze nie wie na kogo się zdecyduje. Jeśli luty, to pewnie gala UFC 127.

Mirko ostatnio przegrał po nudnej walce przez TKO z Frankiem Mirem, wcześniej pokonując przez poddanie Patta Barry’ego i Anthony’ego Perosha.

10 thoughts on “Cro Cop wraca w lutym

  1. Wy na prawde jesteście tacy głupi ? 🙂
    Mirko już powinien odejść na emeryture, bez dwóch zdań, była ku temu okazja po walce z Barrym, po czym dostał ciężkie k.o od Mira i … niby nic sie nie stało, niby tego i zaczął prowadzic rozmowy z szefostwem ufc co do nastepnej walki. Paranoja !
    Mirko ma skontuzjowane kolana, barki i kręgosłup, nigdy nie będzie dysponował taką dynamiką jak w przeszłości. Jest wyraźnie wolniejszy i mniej sprawny.

  2. Bill masz racje zwlaszcza ze mirko bazowal wlasnie na dynamice i szybkosci. Super szybkie body i high kicki, swietny timing, doskonale poczucie dystansu, bardzo szybki a ataku i obronie (pamietam te ucieczki przed wjazdem w nogi po czym soccer kicki w zolwia :)) To byl stary mirek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *