Cris Cyborg zejdzie do niższej wagi aby walczyć z Rousey i wysłać ją na emeryturę

Przed kolejną walką Rondy Rousey, jej potencjalnie najgroźniejsza rywalka Cris Cyborg powiedziała kilka ostrych słów w kierunku mistrzyni UFC kategorii koguciej.

Oto pełne oświadczenie Cris Justino:

„W nawiązaniu do słów Rondy, która twierdzi że szukam tylko wypłaty do emerytury, masz rację, szukam wypłaty na emeryturę na którą poślę Ciebie tak jak zrobiłam to z Giną Carano. Ale żeby pokazać, że nie chodzi tylko o pieniądze, wyzywam Cię na walkę – zwycięzca bierze wszystko. Albo jeszcze lepiej, walczmy za darmo kiedykolwiek i gdziekolwiek! Zapytaj swojego tatusia Dana White’a aby nam to załatwił.

Mój angielki nie jest najlepszy, więc przepraszam jeśli ktoś źle mnie zrozumiał. Nie miałam na myśli tego, że dosłownie grozi mi śmierć jeżeli zejdę do 135 funtów (61 kg). Chodziło mi o to, że mój lekarz zalecił abym nie walczyła do końca swojej kariery w tej wadze, czego chciało UFC.

Ty walczyłaś podczas Olimpiady w wadze 154 lbs (70 kg) a w MMA 145 lbs (66 kg). Możemy się więc spotkać w wadze 140 lbs (63 kg) i będzie to łatwiejsze niż miałabym zbijać do 135 lbs (61 kg). Jedynym powodem dla którego chcesz walczyć w swojej kategorii jest to, że widzisz w tym swoją szansę przez to, że ja przy zbijaniu wagi będę słabsza. Twierdzicie, że jest to bez znaczenia, ale obejrzyjcie moje highlighty. Prawdziwi fani MMA nie tylko mnie znają, ale wiedzą też, że jestem najlepsza. To smutne, że pokazujesz fanom MMA przykład obojętności.

Teraz przygotowuję się do dwóch walk w kategorii 145 lbs (66 kg), które odbędą się 28 marca oraz na początku maja. Mój zespół zatrudnił lekarza, który pomoże mi zejść do 135 lbs (61 kg). Mam zamiar walczyć i wygrać w tej kategorii w organizacji Invicta jeszcze tego lata. Następnym krokiem będzie wyzwanie Ciebie do walki, mistrzyni vs mistrzyni o Twój pas w grudniu.

Wiem, że krytycy zaraz powiedzą „Myślałem, że powiedziałaś, że umrzesz jak zetniesz wagę.” Ale obiecuję, że dam z siebie 100 procent aby dojść do tej wagi. Jeśli do tego dojdzie, nadal będę słuchać swojego lekarza, który radzi mi walczyć nie więcej niż trzy razy w tej kategorii : pierwsza walka to wygranie pasa Invicta, druga walka to skopanie Ci dupy, a trzecia walka, to skopanie Ci dupy po raz drugi aby świat zobaczył, że to nie był przypadek. Możesz mnie testować i badać co tydzień przed walką. W ten sposób nie będziesz miała żadnej wymówki kiedy skopię Ci dupę.”

ŁAŁ, chyba właśnie na taką odpowiedź liczyło mnóstwo osób, którzy już od dawna chcą zobaczyć walkę Cyborg vs Rousey. Cristiane już zrobiła pierwszy krok, co zrobi teraz Ronda Rousey?

11 thoughts on “Cris Cyborg zejdzie do niższej wagi aby walczyć z Rousey i wysłać ją na emeryturę

  1. Niech to się stanie!. Nic w przeszłości do Rondy nie miałem, ale obecnie ona jest jakoś niemiłosiernie pyszałkowata..

    ale się napaliłem na walkę :D:DD:D:D:D:D: haha jak dziecko :DD:

  2. Cyborg jest zdecydowanie najgroźniejsza dla Rondy jeśli do takiej walki dojdzie… Faktem jest to że jedna i druga potrafi zaciekle walczyć… Oby tylko cyborg nie obudziła się z balachą w pierwszej rundzie… Ronda nie jest może moją miłością,ale nie przepadam za „cyborg”

  3. Chyba nikt nie ma wątpliwosci ze Cyborgowa by zniszczyla bez problemu dziewczynke ktora potrafi tylko jedna technike i nokautuje mistrzynie boksu ciosami na korpus xDDDDD pyszalkowata zakompleksiona k…… (zdrobniale).

  4. Nie no tak od razu skreślać Rondy to raczej nie wypada. Ja bym się po prostu cieszył, że Ronda dostanie w końcu kogoś kto nie oddstaje warunkami fizycznymi od niej. Walka moglaby byc wyrównana i o ile Krysia nie wpadłaby w balachę to widziałbym jej zwycięstwo przez KO/TKO.

  5. Skoro McMann nie dała jej rady, to w obecnej sytuacji w wadze 135 nie widzę przeciwniczki, która mogłaby zagrozić Rousey. Obawiam się jednak, że White ma za dużo do stracenia i nawet jeśli Cyborg zejdzie do 135 i zdobędzie pas Invicta – to kontraktu z UFC nie dostanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *