Cris Cyborg w wadze koguciej najprawdopodobniej na Invicta 10

Była mistrzyni wagi piórkowej Strikeforce, Cristiane „Cyborg” Justino ma zadebiutować w wadze koguciej na gali Invicta 10, która planowana jest na grudzień 2014.

Prezes Invicta FC Shannon Knapp mówi:

„Wszystko idzie zgodnie z grafikiem. Jest na gazie i gotowa. Ona chce walki z Rondą. Ciężko trenuje, żeby dostać tą walkę. Jest bardzo skoncentrowana na tym, co musi zrobić, żeby doszło do tej walki.”

Cyborg ma zawalczyć drugi raz w wadze koguciej – również dla Invicta – wiosną 2015. Powinno dać jej to czas na zaaklimatyzowanie się i przyzwyczajenie organizmu do wagi 135 funtów, bo to w sumie jedyne, co blokuje jej walkę w UFC z Rondą Rousey. Jednak w wadze koguciej może się sporo pozmieniać do przyszłego roku, skoro do UFC dołączyła Holly Holm, a na tapecie jest podpisanie kontraktu z Giną Carano.

Mimo wszystko, Knapp jest przekonana, że Cyborg vs. Rousey „to największa walka kobiet w MMA, na przestrzeni wielu wielu lat.”

Podgląd obecnej formy Cyborg:

6 thoughts on “Cris Cyborg w wadze koguciej najprawdopodobniej na Invicta 10

  1. W tym bikini, powiem Wam, że Cyborg jak nie Cyborg 😀 Bardzo kobieco… Niech naciska na UFC i White, który nie chce stracić tak bardzo promowanej przez siebie słownej pogromczyni Floyda i Velasquesa, a także przyszłej najlepiej opłacanej gwiazdy Hollywood Rondy 😀

  2. sava9e kobiety po prostu są strasznie mało przekrojowe bo MMA u Nich raczkuje.
    Ronda ma e miare w miare dobrą stójkę i świetny parter. Daj jej kobiete co ma dobrą stójkę i defensywne zapasy , taka kobieca JDS a Ronda nie istnieje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.