Cris Cyborg vs. Leslie Smith II na Bellator 259

Bellator

Mistrzowskie starcie walką wieczoru majowej gali.

Organizacja Bellator poinformowała, że podczas gali oznaczonej numerem 259 Cris Cyborg (23-2 1 NC, 6-1 w UFC) stanie do kolejnej obrony pasa dywizji piórkowej. Przeciwniczką Brazylijki, po raz drugi w karierze, będzie inna weteranka UFC, Leslie Smith (12-8-1, 4-3 w UFC). Kobiety po raz pierwszy rywalizowały w maju 2016r., wówczas Cris znokautowała Smith w drugiej minucie walki.

Cyborg w swoim debiucie w klatce Bellator podejmował Julię Budd, którą pokonała przez nokaut w czwartej rundzie i odebrała jej pas kategorii 145 funtów. W pierwszej obronie pasa Cris poddała Arlene Blencowe.

Smith ma za sobą trzy występy w okrągłej klatce, Leslie zadebiutowała starciem z Sinead Kavanagh, którą pokonała większościową decyzją sędziów. W kolejnych walkach Amerykanka przegrała z Blencowe i wypunktowała Amandę Bell.

Gala Bellator 259 odbędzie się 21 maja w Uncasville. Już potwierdzono, że podczas eventu dojdzie do starć Adama Piccolottiego z Georgim Karakhanyanem i Christiana Edwardsa z Benem Parrishem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.