Cris Cyborg: Straciłam sponsorów podczas dochodzenia prowadzonego przez USADA

Buda Mendes/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Brazylijka po oczyszczeniu z zarzutów o stosowanie dopingu.

Kilka dni temu USADA poinformowała, że udzieliła Cris Cyborg (17-1 1 NC, 2-0 w UFC) działającej wstecz zgody na zastosowanie spironolaktonu (który wykryto w organizmie 31-latki w grudniu zeszłego roku) ze względu na okoliczności towarzyszące stosowaniu wyżej wymienionej substancji.

Będąc gościem ostatniego odcinka The MMA Hour Cyborg mówiła o tym co straciła podczas dochodzenia prowadzonego przez USADA a także podziękowała tym, którzy pomagali jej w tym trudnym czasie.

To był trudny czas, ale ja wiedziałam, że nie robiłam nic złego. Ja nie oszukiwałam.

Straciłam dużo występów publicznych, straciłam sponsorów podczas 2-miesięcznego dochodzenia. Ale jestem szczęśliwa, teraz wszystko jest świetnie i muszę podziękować mojemu zespołowi, mojemu prawnikowi, dziękuję Jeffowi Novitzky’emu, który pracuje dla UFC, który pomógł mi i mojemu zespołowi przejść przez ten proces.

Ludzie ocenili wcześniej. Problemem są media, które nie wiedzą co się dzieje. I ktoś taki jak Joe Rogan, który ma 6 milionów obserwujących na twitterze, który mówił, że ja oszukiwałam i że nie będę mogła walczyć do końca życia, ludzie w to uwierzyli. Ludzie nie czekali na wynik, osądzili od razu.

Byłam bardzo zestresowana wszystkim, ponieważ raz w życiu zrobiłam błąd i wiele się z niego nauczyłam. Nauczyło mnie to, że pewni ludzi będą przy tobie. Tym razem to samo. Są ludzie, którym naprawdę mogę ufać, którzy są ze mną i doceniam wszystkich.

2 thoughts on “Cris Cyborg: Straciłam sponsorów podczas dochodzenia prowadzonego przez USADA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *