Cris Cyborg przyłapana na dopingu!

Josh Hedges/Zuffa LLC/Getty Images

Cris „Cyborg” Justino (17-1) nie przeszła testów antydopingowych.

Amerykańska Komisja Antydopingowa (USADA) poinformowała dzisiaj, że Cris „Cyborg” Justino nie przeszła testów antydopingowych z dnia 5 grudnia 2016r. Jak na razie nie podano dokładnej nazwy substancji znalezionej w próbce Brazylijki.

Cyborg jest byłą mistrzynią organizacji Strikeforce oraz Invicta w wadze piórkowej. W 2011 roku została ukarana rocznym wykluczeniem z udziału w pojedynkach ze względu na wykrycie w jej organizmie stanazololu po walce z Hiroko Yamanaką. Po powrocie wygrała 7 kolejnych walk z rzędu. W swoim ostatnim pojedynku, drugim dla organizacji UFC pokonała Linę Lansberg.

Niedawno UFC ogłosiło zestawienie, którego nagrodą będzie pas nowej kategorii piórkowej kobiet. W walce zmierzą się ze sobą Holly Holm oraz Germaine de Randamie. Fakt, że w walce o pas kategorii w której niekwestionowaną królową jest Cyborg wzbudziła wiele podejrzeń u fanów. Być może to właśnie przyłapanie na stosowaniu niedozwolonych środków zmusiło UFC do zmiany obsady pojedynku.

4 thoughts on “Cris Cyborg przyłapana na dopingu!

  1. krem na zmarszczki 🙂
    swoja droga niezle sie rozwinela USADA, chyba technologicznie przescigneli zawodnikow bo nawet Brocka zlapali.. z drugiej strony w WWE nikt ich nie kontroluje, wiec Brock nie ma wyszukanych specyfikow jak np. goscie z NHL. No ale skoro lapia takie grube ryby jak Lesnar, to co dopiero jakis bidnych zawodnikow MMA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *