Cris Cyborg odpowiada na zarzuty Cat Zingano, która oskarżyła ją o odmowę testu antydopingowego

Bellator

Mistrzyni wagi piórkowej Bellatora Cris Cyborg nie spodobały się oskarżenia Cat Zingano pod jej adresem w związku z czym wystosowała odpowiedź.

Fani Bellatora od dawna czekali na starcie Cyborg z Zingano, ale teraz dodano do niego trochę więcej pikanterii. Zingano wystosowała bowiem śmiałe twierdzenie, dlaczego nie została jeszcze zestawiona z mistrzynią wagi 145 funtów.

Oto co Cat Zingano miała do powiedzenia w swoim wpisie na Twitterze:

„Słyszałam, że Cris Cyborg odmawia testów antydopingowych.”

Cris Cyborg odniosła się do oskarżeń „Alfy” i odparła następującym komentarzem.

„Cat, dlaczego kłamiesz? Nie odmówiłam żadnych testów antydopingowych. Jestem gotowa (na walkę) kiedy tylko ty będziesz gotowa. Za kulisami ciągle powtarzasz Bellatorowi, że potrzebujesz więcej czasu na przygotowanie się na mnie, potrzebujesz najpierw innej przeciwniczki, a teraz wchodzisz na media społecznościowe z kłamstwami i kampaniami oszczerstw i wymówkami? Smutne.”

W zeszłym roku, prezydent Bellatora Scott Coker powiedział dziennikarzom, że Cyborg vs. Zingano walka, która jest rozważana na 2022 rok. Podczas wywiadu z Jamesem Lynchem, Cyborg stwierdziła, że Zingano nie chciała podpisać kontraktu, aby doszło do walki o tytuł 11 marca.

„Słyszałam, że ona chciała stoczyć jeszcze jedną walkę przed naszą walką. Zaakceptowałam pojedynek, ale oni go odrzucają. Więc, muszę po prostu poczekać, zobaczyć kto będzie dla mnie następną przeciwniczką.”

Cyborg wymieniła Leah McCourt jako potencjalną przeciwniczkę. Powiedziała również, że jest skłonna do rewanżów, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Brazylijka ostatni raz walczyła w listopadzie 2021 roku. Pokonała Sinead Kavanagh przez nokaut w pierwszej rundzie, broniąc mistrzowskiego pasa. Była to jej trzecia udana obrona tytułu.

Jeśli chodzi o Zingano, to w swoim drugim starciu w Bellatorze szybko rozprawiła się z Olivią Parker. Poddała Parker w pierwszej rundzie przez dźwignię na łokieć. Od czasu zwolnienia z UFC, Zingano wygrała dwie walki z rzędu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *