Cris Cyborg o Marinie Shafir: „Musi zacząć wygrywać”

Cris_Cyborg_Justino
Esther Lin / Invicta FC

Zaraz po podpisaniu kontraktu z Invicta FC, Marina Shafir powiedziała w wywiadzie z Arielem Helwani, że musi zapracować na walkę z mistrzynią wagi piórkowej Invicta FC, ale gdy tak się stanie, to ją pokona.

Cristiane „Cyborg” Justino skwitowała tą wypowiedź śmiechem.

„Myślę, że ona chce przyciągnąć uwagę. Ja jestem mistrzynią wagi piórkowej i pewnie kiedyś się spotkamy w walce, ale najpierw ona musi zacząć wygrywać, żeby w ogóle stanąć w kolejce po walkę o pas. Do tej pory walczyła 2 razy, z czego w ostatniej walce została znokautowana w 30 sekund przez Amandę Bell.”

Shafir to długoletnia partnerka treningowa i przyjaciółka Rondy Rousey. Jako amatorka osiągnęła rekord 5-0, kończąc wszystkie walki poddaniami w pierwszych rundach. W debiucie zawodowym szybko zmusiła do odklepania balachy Chandrę Engel, ale w drugiej walce znokautowała ją Amanda Bell w 37. sekundzie.

Niepokonana Bethe Correia dostała walkę o pas z Rousey pokonując jej dwie koleżanki: Jessamyn Duke i Shaynę Baszler, ale Cyborg nie chce używać Shafir jako sposobu na wkurzenie „Rowdy”.

„Nie zajmuję się trash talkiem. Wierzę w inne sposoby, aby doprowadzić do walki z Rousey. Ciężko pracuję z dietetykiem George Lockhartem, aby kiedyś zbić wagę do 135 funtów. Na razie jednak skupiam się nad obroną mojego pasa, którą mam zaplanowaną na 10 lipca.”

Cyborg będzie bronić pasa mistrzowskiego wagi piórkowej w walce wieczoru gali Invicta FC 13, która odbędzie się 10 lipca 2015 w Las Vegas. Na razie nie wiadomo, z kim się zmierzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.