Cris Cyborg: „Mam pas i odebranie mi go będzie naprawde ciężką sprawą”

Rywalizacja w kategoriach kobiecych jesli chodzi o MMA w porownaniu do walk mezczyzn wciąz jest na niskim poziomie. Po wygranej Cyborg nad Gina Carano pojawil sie problem – kto moze byc godnym przeciwnikiem nowej mistrzyni? Gala Strikeforce: Fedor vs. Rogers na której Marloes Coenen  poddala juz na poczatku pierwszej rundy Roxanne Modafferi rozwiala te watpliwosci – nowa pretendentka do tytulu mistrzowskiego jest juz znana i oprocz niezwykle groznego parteru jest rowniez sliczna, co na pewno pomoze w wypromowaniu tej walki. Oto co nt. obrony pasa powiedziala aktualna mistrzyni – Cris Cyborg, która „nie jest dziewczyna i bierze sterydy”:

„Wiedziałam, że ona będzie moim następnym przeciwnikiem.(…) Z gali na galę pojawiają się nowe możliwości, a ja jestem coraz bardziej rozpoznawana na ulicy przez zwykłych ludzi, którzy mnie wspierają i doceniaja trud jaki wkladam w treningi. Mam pas mistrzowski i odebranie mi go będzie naprawdę ciężką sprawą.”

3 thoughts on “Cris Cyborg: „Mam pas i odebranie mi go będzie naprawde ciężką sprawą”

  1. chlopie, na klawiaturze pisze sie inaczej niz dlugopisem na papierze to i bledy PRZYPADKOWE czesciej sie zdarzaja.
    Poza tym piszac na prawde zastanawialem sie czy powinno byc „na pewno”czy „napewno”,wlasnie dlatego na pewno napisalem naprawde osobno, co zreszta naprawde juz naprawilem i na pewno to widzisz, no ale dzieki za zwrocenie uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *