„Coś w twojej twarzy po prostu sprawia, że mam ochotę ją uderzyć” – Justin Gaethje chce stoczyć brutalną walkę z Michaelem Chandlerem

UFC

Justin Gaethje nie jest typem zawodnika, który potrzebuje dodatkowej motywacji do walki. Powiedział jednak, że ma dodatkową motywację przed walką na UFC 268 z Michaelem Chandlerem.

Justin Gaethje (22-3 MMA, 5-3 UFC) ma zmierzyć się 6 listopada z Michaelem Chandlerem (22-6 MMA, 1-1 UFC) w wysoko notowanym pojedynku w wadze lekkiej. O walce mówiło się od kilku miesięcy, a obaj zawodnicy twierdzili, że ten drugi nie chce się na nią zgodzić.

Gaethje powiedział, że nie jest fanem Chandlera, ale chce dostać w swoje ręce byłego mistrza Bellatora.

„Nie mam nic złego do powiedzenia” – powiedział Gaethje podczas piątkowego ważenia przed UFC 265, gdzie Chandler pełnił rolę współprowadzącego. „Robimy sobie wzajemnie wredne rzeczy jedną noc w roku. Minęło trochę czasu odkąd walczyłem z kimś, kogo nie lubiłem. Z jakiegoś powodu jesteś trochę inny. Myślę, że to był James Vick, ostatni facet, z którym walczyłem, którego nie lubiłem. Będzie fajnie móc uderzyć cię w twarz.”

Według prezydenta organizacji Dany White’a, UFC 268 ma się odbyć w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Jednak rosnąca liczba przypadków COVID-19 w Stanach Zjednoczonych, w połączeniu z niedawno wprowadzonymi nakazami szczepień w Nowym Jorku, sprawiają, że wydarzenie odbywające się w tym miejscu stoi pod znakiem zapytania.

Chandler już teraz otwarcie mówi, że nie będzie się szczepił do listopada. Gaethje powiedział, że nie chce walczyć w Nowym Jorku, tak czy inaczej, i uważa, że gala zostanie ostatecznie przeniesiona.

„Nie sądzę, że to będzie w Nowym Jorku” – powiedział Gaethje. „Myślę, że będzie to prawdopodobnie w Teksasie lub gdzie indziej, gdzieś gdzie będzie o wiele przyjemniej niż w Nowym Jorku. Nowy Jork jest do bani. Będziemy się dobrze czuć gdziekolwiek poza tym miejscem.”

Gdziekolwiek odbędzie się gala, Gaethje, który nie rywalizował od czasu przegranej w walce unifikacyjnej tytuł wagi lekkiej z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 254 w październiku, jest chętny do zmieszania się z Chandlerem.

Uważa, że Chandler ma bardzo podatną twarz na ciosy, a Gaethje nie może się doczekać, aby pokazać jeszcze więcej przemocy, z której jest tak dobrze znany, gdy drzwi klatki w końcu zamkną się za nimi.

„Jestem podekscytowany walką z kimś, kogo nie lubię” – powiedział Gaethje. „Minęło już trochę czasu. Nie mam powodu, żeby cię nie lubić. Coś w twojej twarzy po prostu sprawia, że mam ochotę ją uderzyć.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *