Cory Sandhagen będzie czuł się jak mistrz po pokonaniu Petra Yana na UFC 267

Chris Unger/Zuffa LLC

Cory Sandhagen powiedział, że będzie czuł się jak niekwestionowany mistrz wagi koguciej, jeśli uda mu się pokonać Petra Yana na UFC 267.

Ostatnie miesiące były dla Cory’ego Sandhagena niczym jazda rollercoasterem w następstwie jego kontrowersyjnej przegranej przez decyzję z powracającym z zawieszenia T.J’em Dillashawem. Jedni uważali, że wygrał, inni, że przegrał, ale tak czy inaczej, teraz ma szansę dostać się na szczyt dywizji w walce o tymczasowy tytuł z byłym mistrzem Petrem Yanem.

Przy okazji zbliżającej się gali UFC 267, Sandhagen dał jasno do zrozumienia, że będzie czuł się jak prawdziwy mistrz, nawet jeśli będzie to tylko tymczasowy pas.

„W tych okolicznościach myślę, że mogę się tak poczuć. Myślę, że wszyscy postrzegają Yana jako mistrza dywizji i najlepszego w dywizji.

Sądzę, że to będzie wiele znaczyło. Nie poczujesz tego, dopóki faktycznie to nie stanie się realne, a teraz, gdy będę walczył o pas UFC, nawet jeśli jest to pas tymczasowy, czułbym się tak, jakbym był mistrzem. Zdecydowanie wiedziałem, że mam mniejsze prawo do takiej walki po przegranej ze Sterlingiem, a potem po przegranej z T.J’em, ale to będą bardzo ekscytujące rewanże w dywizji.”

Cory Sandhagen wszedł do walki z Petrem Yanem jako zastępstwo za mistrza Aljamaina Sterling, który wycofał się z pojedynku z powodu utrzymujących się skutków urazu karku. Dla Sandhagena jest to niewątpliwie ogromna szansa na odniesienie ogromnego sukcesu w swojej dotychczasowej karierze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *