Conor McGregor znalazł się wśród 25 najlepiej opłacanych sportowców według magazynu Forbes!

craziestsportsfights.com

Conor McGregor znalazł się w w czołówce najlepiej opłacanych sportowców na świecie.

Conor McGregor (21-3) jest nie tylko najlepiej opłacanym zawodnikiem w MMA ale również jednym z najbardziej dochodowych sportowców na świecie.

28-letni Irlandczyk znalazł się wśród 25 najlepiej zarabiających sportowców na świecie według magazynu Forbes. Conor został sklasyfikowany na 24 miejscu razem z piłkarzem Realu Madryt, Garethem Bale’m.

Według magazynu Forbes zarówno McGregor jak i Bale zarobili 34 miliony dolarów za rok 2016. McGregor otrzymał 24 miliony za wypłaty związane z walkami a 7 milionów za umowy sponsorskie. To nic dziwnego, że 2016 rok okazał się tak obfity dla Irlandczyka, który rywalizował przecież dwa razy w wydarzeniach PPV z Natem Diazem oraz w historycznej nowojorskiej gali z Eddie Alvarezem.

McGregor wykonał ogromny skok w tym rankingu w porównaniu z poprzednim rokiem. W zeszłym roku Conor znajdował się na pozycji 85 z zarobkami wynoszącymi 18 milionów dolarów. Ten rok może być dla niego jeszcze lepszy pod tym względem, a wszystko z racji planowanej konfrontacji bokserskiej z Floydem Mayweatherem Jr.

Pierwsze miejsce w rankingu Forbesa za 2016 rok zajął Cristiono Ronaldo, który zarobił 93 miliony dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *