Conor McGregor zapowiedział swój powrót do rywalizacji w 2019 roku w Oktagonie lub ringu

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po przegranej walce o pas z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 229, były mistrz wagi piórkowej i lekkiej Conor McGregor zapowiadał, że jeszcze wróci do rywalizacji, ale nie było wiadomo kiedy to nastąpi.

Przed walką z Nurmagomedovem, McGregor miał długą przerwę od walk w Oktagonie mierząc się w międzyczasie z Floydem Mayweatherem w ringu. Irlandczyk oprócz rywalizacji sportowej rozwija swoje inne biznesy jak chociażby w ostatnim czasie produkcję whiskey własnej marki Propper Number Twelve. Właśnie te poza sportowe biznesy mogą odciągać McGregora od rywalizacji, czego powinni obawiać się wszyscy ci, którzy chcieliby zobaczyć go jak najszybciej w Oktagonie.

The Notorious uspokoił nieco swoich fanów oznajmiając na swoim Twitterze w odpowiedzi na pytanie jednego z nich, że zamierza w przyszłym roku poszerzyć dystrybucję swojego trunku o Wielką Brytanię i Australię oraz, że planuje wrócić do akcji, ale nie zdecydował jeszcze, czy będzie to Oktagon czy ring.

„Rok 2019 to czas, kiedy wystartujemy z dystrybucją w Wielkiej Brytanii i Australii.

Rok 2019 to czas, kiedy wrócę również do OctaRing. Jesteśmy bardzo podekscytowani.”

Zanim Conor McGregor powróci do klatki lub ringu, będzie musiał przyjąć karę jaką najprawdopodobniej nałoży na niego Komisja Sportowa Stanu Nevada (NSAC) z udział w bójce do której doszło między teamami McGregora i Nurmagomedova na gali UFC 229. Rosjanin również będzie musiał zmierzyć się z konsekwencjami. Rozprawa ma się odbyć 10 grudnia w Las Vegas.

Co ciekawe, ostatnio o McGregorze mówiło się w kontekście potencjalnej walki z Donaldem Cowboy’em Cerrone, który sam rzucił nazwisko Irlandczyka jako kolejnego rywala. Podczas gdy prezydent UFC Dana White zapewnia, że do tej walki nie dojdzie, podcaster Brendan Schaub twierdzi, że dowiedział się z wiarygodnego źródła, że trwają prace nad tą walką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *