Conor McGregor vs. Nate Diaz III – wpadka, przeciek kontrolowany czy kompletna nieprawda?

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Czy dojdzie do trzeciego pojedynku Irlandczyka ze Stocktończykiem?

Podczas gali UFC 216 Tony Ferguson (23-3, 13-1 w UFC, #1 w rankingu UFC) wywalczył tymczasowy pas wagi lekkiej i teoretycznie jest pierwszy w kolejce do walki o mistrzowski tytuł.

Teoretycznie…ponieważ ostatnie miesiące dobrze pokazały, że nie tylko wartości sportowe kierują włodarzami największej organizacji MMA podczas zestawiania walk.

Możliwe, że El Cucuy jeszcze poczeka na swoją szansę, dzisiaj na instagramowym koncie UFC pojawiła się zapowiedź trzeciego pojedynku Conora McGregora (21-3, 9-1 w UFC) z Natem Diazem (19-11, 14-9 w UFC, #6 w rankingu UFC). Post ten został szybko skasowany, ale niektórzy użytkownicy uwiecznili wrzucone zdjęcie.

Brak jednak pewności, że jest to autentyczny screen a nie przeróbka wykonana przez kogoś niezwiązanego z UFC.

McGregor i Diaz walczyli ze sobą na UFC 196 oraz UFC 202. W pierwszym pojedynku Amerykanin poddał rywala duszeniem zza pleców zaś w drugiej walce – decyzją sędziów – górą był Notorious.

One thought on “Conor McGregor vs. Nate Diaz III – wpadka, przeciek kontrolowany czy kompletna nieprawda?

  1. Za 2 tygodnie minie rok od zdobycia pasa przez Conora. Nie bronił go, nie maił kontuzji, niech go wakuje. Końcem roku Khabib zawalczy z Edsonen i zwycięzca może się bić o pas z Tonym. A Conor niech sobie walczy 3 raz z Natem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.