Conor McGregor rozmawiał z Daną White’em w sprawie natychmiastowego rewanżu z Khabibem Nurmagomedovem

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Pomimo porażki Conora McGregora w walce o pas wagi lekkiej z mistrzem Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 229, jest coś, co motywuje Irlandczyka, a tym czymś jest szybki rewanż.

Conor McGregor jest bardzo ambitny i charakterny dlatego nie powinno nas dziwić, że po porażce z niepokonanym Khabibem Nurmagomedovem będzie chciał się odegrać i zrewanżować, tak jak to było w przypadku dwóch pojedynków z Natem Diazem. Tak jak wtedy, tak i teraz McGregor oczekuje na natychmiastowy rewanż i w tej sprawie kontaktował się już z prezydentem UFC Daną White’em.

„Conor McGregor zadzwonił już do mnie, chcąc natychmiastowego rewanżu”, powiedział prezes UFC, Dana White w programie ESPN „First Take”.

Tym razem jednak pojawiły się poważne przeszkody na drodze do zorganizowania potencjalnego natychmiastowego rewanżu. Jedną z nich są oczywiście bieżące problemy Nurmagomedova i McGregora z NSAC po bójce do której doszło po ich walce. Druga kwestia to być może bardziej interesujący pojedynek dla mistrza w tej chwili, po bezdyskusyjnej wygranej Nurmagomedova z McGregorem przez poddanie w czwartej rundzie. Taką walką dla Dagestańczyka może być również długo oczekiwany pojedynek z Tonym Fergusonem.

Ferguson stwierdził, że teraz nadeszła jego kolej na walkę o pas po znakomitym i wygranym pojedynku z Anthonym Pettisem w co-main evencie gali UFC 229.

„Zobaczymy, co stanie się z Khabibem i co będzie dalej”, powiedział White. „Mam na myśli, Tony Ferguson wyglądał niesamowicie, ci dwaj byli zestawiani do walki przy trzech różnych okazjach i nie doszło do walki, więc zobaczymy, jak to się rozwinie.”

9 thoughts on “Conor McGregor rozmawiał z Daną White’em w sprawie natychmiastowego rewanżu z Khabibem Nurmagomedovem

  1. Tylko Tony, drugą walkę też by przegrał, nie miał żadnych atutów a szybki rewanż to również nieodpowiednie przygotowanie. Chyba, że liczy na lucky puncha jak z Aldo, bo raczej na wypompowanie Khabiba jak Mendes to liczyć nie może.

  2. Hello. Jako mega fan Mc musze przyznać ze kebab z Tonym !!! Mc niech odrobi lekcje i sie przygotuje fizycznie do walki. Moze byc tak ze surowo kebaba ukarają zeby w przyszłości innym do głowy nie przychodziło takie cos do głowy… ta kasa za walkę dostanie pewno a jak nie to Putin mu wypłaci co to 2 miliony. PS jestem teraz za Tonym jak bedzie walka z kebabem!! 🙂

  3. Najlepiej niech za 1,5miesiaca zestawia rewanż a na za 5msc zestawia oficjalnie walkę z tonym. Rudy polegnie tym razem w max 2 rundzie a kebab się nie zmeczyc nawet ani nie ucierpi. Rudy później zawalczy 3 walkę z diadem w lhv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *