Conor McGregor potwierdza podpisanie kontraktu na walkę z Floydem Mayweatherem

BossLogic Inc

Conor McGregor ogłosił, że złożył podpis na kontrakcie pojedynku z Floydem Mayweatherem o którym mówi się już od dawna i który wywołuje ogromne emocje i zainteresowanie.

Prezydent UFC Dana White powiedział przy okazji gali UFC 211, że jest gotowy na negocjacje z Conorem McGregorem, aby  zająć się ostatecznie walką z Floydem Mayweatherem. White dodał później, że on i McGregor doszli do porozumienia.

Oto jak McGregor skomentował na łamach serwisu TheMacLife.com podpisanie kontraktu na pojedynek:

— To zaszczyt móc podpisać ten rekordowy kontrakt wraz z moimi partnerami Zuffa LLC, The Ultimate Fighting Championship oraz Paradigm Sports Management.

— Pierwszą i najważniejszą rzeczą w tym historycznym kontrakcie jest to, że  został on oficjalnie podpisany. Gratulacje dla wszystkich stron  zaangażowanych w to. Teraz czekamy na Al’a Haymona i jego boksera na złożenie podpisu w nadchodzących dniach.

Chociaż wszystko wydaje się już dopięte na ostatni guzik, to do pełnego sfinalizowania pojedynku brakuje jeszcze podpisu Mayweathera. Floyd lubi być na świeczniku i uwielbia robić scenki, więc można się spodziewać, że będzie miał jeszcze coś do powiedzenia zanim podpisze kontrakt.

Jeżeli doszło już do podpisania kontraktu przez Conora McGregora, to wydaje się mało prawdopodobne, by teraz stanęło coś na przeszkodzie do zestawienia tej walki. Wszyscy chcieliby już, aby spekulacje dobiegły końca i żeby doszło do tego super pojedynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *