Conor McGregor po przegranej walce z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 229

Harry How/Getty Images

Były mistrz UFC Conor McGregor powrócił do Oktagonu po raz pierwszy od listopada 2016 roku, aby zmierzyć się na gali UFC 229 z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem. Tej nocy Irlandczyk nie zaliczy jednak do udanych.

Pomimo długiej przerwy od rywalizacji w MMA, Conor McGregor był pewny siebie i swojego zwycięstwa. Niestety dla „Mystic Mac’a” i jego fanów, Khabib Nurmagomedov wykorzystał swoje znakomite umiejętności w zapasach, a i w stójce potrafił kilka razy skarcić McGregora, aż ostatecznie poddał go duszeniem zza pleców w czwartej rundzie.

Zaraz po zwycięstwie, Khabib Nurmagomedov przeskoczył przez siatkę i rzucił się w stronę narożnika McGregora atakując Dillona Danisa. Ta akcja wywołała awanturę między dwiema drużynami. Conor McGregor też otrzymał kilka ciosów od członków teamy Khabiba, którzy wtargnęli do Oktagonu.

Pomimo tego, co się wydarzyło chwilę po zakończeniu ostatniej walki, prezes UFC Dana White ogłosił, że Conor McGregor nie będzie wnosił oskarżenia wobec Khabiba Nurmagomedova i jego ziomków.

Wkrótce po zakończeniu konferencji prasowej po UFC 229, Conor McGregor napisał na swoim Twitterze następujący komunikat.

„Dobre uderzenie. Czekam na rewanż.”

2 thoughts on “Conor McGregor po przegranej walce z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 229

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *