Conor McGregor ogłosił z kim chce się zmierzyć w swoim powrocie do Oktagonu

@manny_martiro Twitter

Pula potencjalnych przeciwników wydaje się być obfita w czasie, gdy Conor McGregor kontynuuje pracę nad powrotem do rywalizacji.

Podobnie jak przez większość swojej kariery w UFC, McGregor (22-6 MMA, 10-4 UFC) ma obrany cel – a przynajmniej tak się wydaje, biorąc pod uwagę liczbę zawodników, którzy regularnie rzucają mu wyzwania.

W poniedziałek McGregor oznajmił, z kim chciałby walczyć w następnej walce i jego celem jest walka z posiadaczem tytułu wagi lekkiej. Powtórzył również, że ma „niedokończoną trylogię”, prawdopodobnie odnosząc się do poprzednich walk przeciwko Dustinowi Poirierowi, który posiada dwa zwycięstwa w walkach przeciwko McGregorowi.

„Zmierzę się z kimkolwiek, kto k**a będzie posiadał ten tytuł wagi lekkiej. Pogódźcie się z tym. Zdejmijcie swoje gogle i uznajcie trylogię jako „niedokończoną”. Z tym też się pogódźcie. Wspomniana reszta, po tym. Pogódźcie się z tym.”

McGregor przegrał dwie walki z rzędu z Poirierem (28-6 MMA 21-6 UFC). W tej drugiej walce McGregor doznał kontuzji złamania nogi i wkrótce potem przeszedł operację.

McGregor nie wskazał dokładnego terminu na powrót, ale często wyrażał zainteresowanie czwartą walką z Poirierem, kiedy tylko będzie w stanie walczyć. Poirier jest obecnie zestawiony do walki z mistrzem Charlesem Oliveirą w głównym pojedynku gali UFC 269 zaplanowanej na 11 grudnia, ale Dustin wyraził otwartość na kolejne spotkanie z Irlandczykiem. Takie odczucie wykazał również prezydent UFC Dana White.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *