Conor McGregor oddał się w ręce nowojorskiej policji

fightstate.com

Conor McGregor sam oddał się w ręce nowojorskiej policji po wczorajszej rozróbie w Barclay’s Center na Brooklynie w której ucierpiało kilka osób w tym zawodnicy karty walk gali UFC 223.

Irlandczyk przebywa aktualnie w areszcie policyjnym gdzie będzie przesłuchany w sprawie rozpętania rozróby w której wraz z innymi osobami przeprowadził szturm na busa w którym miał znaleźć Khabiba Nurmagomedova. W ataku szału, McGregor rzucał barierkami, koszami na śmieci, stojakami na rowery o krzesłami. Jednym krzesłem wybił okno w busie doprowadzając do uszkodzenia ciała (rozcięcia na twarzy) Michaela Chiesy, który miał walczyć z Anthonym Pettisem. Innym poszkodowanym był Ray Borg, który w wyniku ataku doznał obrażeń oka. Borg miał zmierzyć się z Brandonem Moreno. Obydwaj zawodnicy zostali przewiezieni do szpitala.

Niestety późniejsze doniesienia poinformowały, że zarówno Chiesa jak i Borg nie wystąpią na gali UFC 223 i ich walki zostały anulowane. Ostatecznie Conor McGregor doprowadził do odwołania trzech walk w tym pojedynku Artema Lobova z Alexem Caceresem. UFC usunęło Lobova z karty walk za udział w szturmie na busa zawodników.

Conora McGregora czek prawdopodobnie oskarżenie o napaść z uszkodzeniem ciała oraz pozwy zawodników, którzy zostali ranni, a ich walki odwołane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *