Conor McGregor obwołał się najlepszym zawodnikiem w historii wyśmiewając jednocześnie Jona Jonesa i Khabiba Nurmagomedova

Conor McGregor Instagram

Conor McGregor kolejny już raz w ostatnim czasie stara się zwrócić na siebie uwagę i wywołać kontrowersje. Tym razem, były podwójny mistrz pochwalił kilkoro zawodników, ale również wyśmiał dwóch mistrzów.

W środę, McGregor wyraził na Twitterze swój podziw dla umiejętności kilku legend MMA wyróżniając ich popisowe ruchy, techniki i ciosy. Oczywiście, Conor McGregor nie byłby sobą, gdyby nie zawarł w tym wpisie komentarza wyśmiewającego mistrza wagi półciężkiej Jona Jonesa oraz mistrza wagi lekkiej Khabiba Nurmagomedova.

„Lewa ręka Conora. Front kick Andersona. Armbar Rondy. Bomba Hendo. Wysokie kopnięcie Cro Copa. Boczne kopnięcie w kolano Jona wyprowadzane w kółko i będące jego jedyna rzeczą na tym etapie. Khabib i jego oplatanie nóg niczym mała syrenka. Co za sport! Już wiesz, kto jest najlepszy.”

Ten wpis na Twitterze został jednak szybko usunięty przez Conora McGregora.

„The Notorious” ostatni raz walczył w styczniu, kiedy to pokonał przez TKO w zaledwie 40 sekund Donalda „Kowboja” Cerrone. Irlandczyk wygrał tę walkę seria uderzeń barkiem, kopnięciem w głowę i ciosami w parterze.

Przed zwycięstwem nad Cerrone, McGregor odniósł swoje ostatnie zwycięstwo w listopadzie 2016 roku, kiedy to znokautował Eddiego Alvareza i został nowym mistrzem wagi lekkiej posiadając już tytuł mistrza wagi piórkowej. Po zwycięstwie nad Alvarezem, McGregor spróbował swoich sił w boksie mierząc się z niepokonaną legendą Floydem Mayweatherem Jr. w 2017 roku. Conor przegrał ten pojedynek przez TKO w 10 rundzie. Następnie McGregor stanął do pojedynku o tytuł wagi lekkiej z mistrzem Khabibem Nurmagomedovem w 2018 roku, ale przegrał tę walkę przez poddanie w czwartej rundzie.

One thought on “Conor McGregor obwołał się najlepszym zawodnikiem w historii wyśmiewając jednocześnie Jona Jonesa i Khabiba Nurmagomedova

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.