Conor McGregor o powrocie po kontuzji, trylogii z Nate’em Diazem, dziurawej strategii Kamaru Usmana, kontrakcie UFC i wielu innych kwestiach

Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports

Conor McGregor pomimo nieobecności w Oktagonie z powodu rekonwalescencji po złamaniu nogi nie zaniedbuje swoich mediów społecznościowych, komunikując się ze swoimi zwolennikami i odpowiadając na pytania.

Conor McGregor (22-6 MMA, 10-4 UFC), były podwójny mistrz UFC, nie walczył od UFC 264 w lipcu, kiedy to doznał porażki przez TKO w pierwszej rundzie z Dustinem Poirierem w trylogii. Pojedynek zakończył się w momencie, gdy McGregor złamał nogę w pierwszej rundzie i nie był w stanie kontynuować walki.

Mimo że McGregor jest wyłączony z akcji, to nie daje o sobie zapomnieć. Irlandczyk ciągle znajduje sposób, aby było o nim głośno, w czym jest mistrzem.

McGregor poruszył wiele tematów podczas swojej ostatniej sesji Q&A na Twitterze, w tym jego powrotu do zdrowia po kontuzji i kiedy spodziewa się powrotu do Oktagonu, możliwości walki z Nate’em Diazem w trylogii w jego przyszłości, obronie tytułu przez Kamaru Usmana w walce z Colbym Covingtonem na UFC 268 i wiele innych kwestii.

Najnowsze informacje o powrocie do zdrowia

„Kość strzałkowa jest w pełni wyleczona. Przyśrodkowa strona kości piszczelowej również rozwija ładne zgrubienie. Teraz pozostaje tylko cierpliwość, aby utworzyło się ono wzdłuż kości do bocznej strony piszczeli, gdzie nastąpiło większe złamanie. Już się tam robi. Cierpliwość wygra dla mnie ten wyścig!”

Który aspekt rehabilitacji jest trudniejszy – fizyczny czy psychiczny oraz czy nie obawia się ponownego złamania

„Świętuję to każdego dnia! Co cię nie zabije, to cię wzmocni! Staję się silniejszy!”

„Nie mogę się doczekać, kiedy owinę ten stalowy pręt w mojej nodze na szyi przyszłego przeciwnika! Odliczam sekundy do momentu, w którym będę mógł uruchomić tę broń.”

Planowany termin powrotu do UFC

„Będę robił pełne sparingi mieszanych sztuk walki do kwietnia. Na luzie! Powrót będzie nieuchronny. Ale muszę być cierpliwy. Pokonam to!”

Conor McGregor vs. Nate Diaz 3?

„Na 1 miliard procent! Koniecznie!”

Przemyślenia na temat Kamaru Usmana

Wydawało mi się, że Colby ładnie go obił w ostatniej walce. W końcówce był mocniejszy. Moim zdaniem bez tego nokdaunu w 2 rundzie byłaby to wygrana dla Colby’ego. Widzę wiele luk, jak również podejrzaną szczękę.Mam ogromną ochotę na trzeci pas.”

Co Conor sądzi o stójce Seana O’Malleya?

„Cwana!”

Kwestia kontraktu

„Zostały mi dwie walki w kontrakcie. Chciałbym być z UFC do końca życia. Jestem UFC! Zobaczymy.”

Szacunek dla Michaela Chandlera

Trudno nie być pod wrażeniem. W grze w której o wyniku decydują cale, za każdym razem był niesamowicie blisko!Spokojnie mógłby być dzisiaj mistrzem.”

Kiedy dokument na Netfliksie?

„2022.”

Czy sądzisz, że ktokolwiek byłby w stanie przebić występ z walki z Eddie Alvarezem?

„Tak, ja.”

Ulubiona marka samochodu. Jakie auto chciałbyś kupić w najbliższej przyszłości?

„Lubię Lamborghini! Chociaż zamówiłem moje pierwsze Ferrari, jest ono już w produkcji. SF90 Stradale Spyder. Nie mogę się doczekać, aż go dostanę. Daję się przekonać do Ferrari!”

Zdrowie psychiczne i radzenie sobie z problemami

„To, co działa na mnie, to mówię mojemu umysłowi jak czuję! Nie na odwrót! Zdominuj przestrzeń! Kto prowadzi show, ty czy twój umysł? Ty, oto kto! Niech to będzie wiadome! Głowa do góry. Klata do przodu. Ramiona do tyłu. Teraz robimy Billi walking!!! Mam nadzieję, że to pomoże, niech cię Bóg błogosławi.”

Jak radzić sobie z kontuzjami?

„Zawsze jest coś, nad czym możesz popracować! Znajdź to i zabieraj się do pracy!”

GSP vs Spider w ich najlepszym okresie kariery. Kto by wygrał?

„George stchórzył. Proste.”

Ile ważysz?

„Teraz 85 kg mięśni. Bez tłuszczu.”

Co sądzisz o przejściu Dana Hookera do niższej kategorii?

„Jeśli jest w stanie to zrobić, dlaczego nie! On mocno zagłębia się w tę grę. Byłem zaskoczony, że wpadł w tę kimurą ostatnim razem. Dobrze mu życzę. Uwielbiam podcast Pub Talk z Oscarem z The Mac Life.”

Ile walk chcesz stoczyć w przyszłym roku?

„Jak tylko uzyskam zgodę na sparingi, natychmiast wrócę.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *