Conor McGregor nie zawalczy na UFC 200

sherdog.com
sherdog.com

Irlandczyk został usunięty z karty lipcowej gali.

Wszystko zaczęło się twitta, w którym Conor McGregor (19-3, 7-1 w UFC) zapowiedział zakończenie kariery. Wiele osób uznało go za żart jednak coraz więcej czynników wskazuje na coś zupełnie innego.

Występując wczoraj w telewizji ESPN, Dana White poinformował, że mistrz wagi piórkowej nie pojawił się na konferencji prasowej przed galą UFC 200 i został usunięty z rozpiski lipcowego eventu.

Usunęliśmy Conora McGregora z rozpiski UFC 200 i pracujemy teraz nad innymi walkami. Conor nie chciał przyjechać do Las Vegas na nakręcenie reklamy i na bycie częścią marketingu, który robimy. On jest na treningach w Islandii i nie jest to możliwe.

White porównał tę sytuację do Nicka Diaza, który nie pojawił się na konferencji prasowej przed UFC 137 w efekcie czego został usunięty z walki przeciwko Georgesowi St-Pierre’owi.

Dana nie wie McGregor naprawdę zakończył karierę.

Czy Conor McGregor odszedł na emeryturę? Tylko on może odpowiedzieć na to pytanie. Ja nie wiem, ale on nie walczy na UFC 200.

Pojawiły się też głosy mówiące o tym, że to kwestie finansowe były powodem takiego a nie innego zachowania Conora. Póki co są to jednak niepotwierdzone informacje.

Obecnie trwają poszukiwania nowego rywala dla Nate’a Diaza, z którym na gali oznaczonej numerem 200 miał rywalizować Notorious.

17 thoughts on “Conor McGregor nie zawalczy na UFC 200

  1. Jeśli przejście Connora na sportową emeryturę się potwierdzi to będzie to największe nieporozumienie w historii UFC.

    A może to było zwykłe przejęzyczenie – kiedy mówił o zdobyciu wszystkich pasów UFC miał na myśli okrągłą bańkę za rozdmuchaną walkę i urlop do końca życia ?

    Ale coś mi mówi, że go jeszcze zobaczymy w klatce (jak się kasa skończy).

  2. „Swoją drogą postawił się Danie zamiast podkulić ogon”??? Przecież promo walki i Gali to ich praca! Mają to w kontrakcie, a ten wyskakuje że niby na emeryturę się wybiera to też teraz trenuje w Irlandii i nie przyleci. To ich praca i muszą się wywiązywać z kontraktów. McChicken zdał sobie sprawę że Diaz tym razem go upokorzy jak nigdy przedtem i wolał spasować. Wielka morda do gadania, a jak przychodzi co do czego to właśnie Condor PODKULIŁ OGON i spier.0lił w podskokach!

  3. beka z tego typa ogolnie ale swoją drogą ten gosc nabrał wielu januszy bo u mnie wielka czesc fejsbuckowiczów rozpisywała sie ze mc ciota jest najlepszy i ze walka z diazem to była tylko wpadka masakraaaaaa januszeeeee jestescie najlepsi w swoim januszowaniu 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *