Conor McGregor kolejny raz wpadł w tarapaty. Irlandczyk aresztowany na Korsyce

Steve Humphreys / independent.ie

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor ponownie ma kłopoty z prawem po rzekomym incydencie na Korsyce po którym został aresztowany i przesłuchany w sprawie napaści seksualnej i ekshibicjonizmu.

Według raportu AFP Sport, McGregor został aresztowany przez policję na Korsyce za to, co początkowo określano jako „obnażanie się”. Po uzyskaniu lepszych informacji podano, że McGregor został zatrzymany w celu przesłuchania po rzekomym incydencie usiłowania napaści na tle seksualnym i za ekshibicjonizm.

Prokuratura złożyła oświadczenie do AFP:

„W następstwie skargi złożonej 10 września, potępiającej czyny, które można określić jako usiłowanie napaści na tle seksualnym i ekshibicjonizm, pan Conor Anthony McGregor został przesłuchany przez policję.”

McGregor przygotowywał się do wzięcia udziału w 180-kilometrowym, 24-godzinnym, charytatywnym wyścigu na rowerze wodnym z Calvi na Korsyce do Monako wraz z księżniczką Charlene z Monako, aby pomóc promować świadomość bezpieczeństwa nad wodą, ale w związku z ostatnimi wydarzeniami Conor został zmuszony do wycofania się z imprezy.

Przedstawicielka McGregora, Emmanuelle Ramon wydała oświadczenie dla AFP w którym powiedziała, że nie wniesiono żadnych zarzutów przeciwko gwieździe UFC. Ramon skrytykowała też skargę na McGregora, nazywając ją „obraźliwą”.

„Conor McGregor stanowczo zaprzecza wszelkim oskarżeniom o niewłaściwe postępowanie. Został przesłuchany i zwolniony z aresztu.”

Menadżer McGregora, Audie Attar, wydał oświadczenie dla MMA Fighting, w którym powiedział:

„Jestem zirytowany i głośno i wyraźnie ostrzegam: Conor McGregor nie jest i nie będzie celem dla tych, którzy chcą zaistnieć w nagłówkach zgarnąć kasę”.

Organizacja UFC nie wydała żadnego oświadczenia w tej sprawie.

Conor McGregor przebywający obecnie na emeryturze, zasugerował ostatnio, że wróciłby do rywalizacji, aby zmierzyć się z braćmi Nickiem i Nate’em Diazami. Co więcej, kilka dni temu, USADA odwiedziła Irlandczyka na jego jachcie podczas rejsu po Morzu Śródziemnym w celu wykonania testów antydopingowych. To również sugeruje, że McGregor nie zakończył ostatecznie swojej kariery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *