Conor McGregor jeszcze w grudniu chce stoczyć walkę z Khabibem Nurmagomedovem w Rosji

UFC.com / Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Trener Conora McGregora, John Kavanagh zdradził w programie The MMA Hour, że jeszcze w tym roku w grudniu mistrz wagi lekkiej UFC stanie w Oktagonie.

McGregor powiedział trenerowi, że chce wrócić do Oktagonu jeszcze w grudniu.

— Powiedział mi to bardzo wyraźnie, że będzie gotowy i wracamy do klatki w grudniu. Mam nadzieję, że ktoś tam zaszczepił zainteresowanie nim i tą walką.

Prezydent UFC Dana White oparł się na tym, co powiedział Kavanagh i od siebie dodał, że również rozmawiał z Conorem, który miał mu powiedzieć, że chce stoczyć walkę w Rosji z Khabibem Nurmagomedovem.

— Wiesz, co powiedział mi Conor? Powiedział, „chcę Khabiba w Rosji.” Czy on nie jest ku**a niesamowity? Powiedział, że chce Khabiba w Rosji. On jest niesamowity. Conor McGregor jest pi***ym jednorożcem. Nie ma nikogo takiego jak on. Pracuje nad walką bokserską z Floydem Mayweatherem, a potem mówi, że chce walki z Khabibem w Rosji.

Dana White kontynuował swoje pochwały dla McGregora, który stał się największą gwiazdą organizacji UFC.

— To są rzeczy, które sprawiają, że ten dzieciak jest j**ą supergwiazdą. Mam gości, którzy mówią mi, „nie chcę się z tym j***ć —  nie chcę walczyć z tym goście, nie chcę tego czy tamtego.” McGregor mówi, „chcę Floyda Mayweathera, a potem je***go Khabiba w Rosji.” Jak można go za to nie kochać? Jak można nie kochać Conora McGregora? Niesamowite.

Plany powrotu do Oktagonu są bardzo obiecująca, a walka z Khabibem Nurmagomedovem może być niesamowicie interesująca zwłaszcza gdyby odbyła się w Rosji. Pozostaje jednak pytanie, co taka walka oznaczałaby dla innego pretendenta do tytułu wagi lekkiej Tony’ego Fergusona?

4 thoughts on “Conor McGregor jeszcze w grudniu chce stoczyć walkę z Khabibem Nurmagomedovem w Rosji

  1. Ciekawe co będzie mówił Ferguson jeśli faktycznie ta walka będzie zestawiona. Zostanie na lodzie bo to on powinien walczyć z Khabibem o tymczasowy pas i zwycięzca tej walki o pas z McGregorem. Problem w tym, że wtedy znów długo czekalibyśmy na walkę Conora, a w przypadku kontuzji to już w ogóle. Jeśli zestawią Khabiba z Conorem o pas, to kto dla Fergusona? I dlaczego Pan Tiramisu ma dostaćtaki prezent jak walka o pas w Rosji jak nie był w stanie zawalczyć z Fergusonem o interima bo nie zrobił wagi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *