Conor McGregor jest „podekscytowany” walką o tytuł w wadze lekkiej w lipcu

Conor McGregor Instagram

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor oznajmił w mediach społecznościowych, że jest „podekscytowany” lipcową walką o tytuł mistrza wagi lekkiej. To kolejny wpis mający wywołać szum wokół jego osoby, czy rzeczywiście jest coś na rzeczy?

Oto wpis McGregora na Twitterze w którym napisał, że w lipcu miałoby dojść do pojedynku o tytuł wagi lekkiej, jakby była to już przyklepana walka.

„Super podekscytowany walką o tytuł w wadze lekkiej w lipcu!”

W tej chwili nie ma jednak zaplanowanej walki o mistrzostwo w wadze lekkiej na lipiec. Następna walka o tytuł ma się odbyć późnym latem lub na jesieni, a mają się w niej zmierzyć niekwestionowany mistrz Khabib Nurmagomedov i świeżo upieczony tymczasowy mistrz Justin Gaethje. Jednak walka nie została jeszcze zaplanowana. Co więcej, McGregor nie ukrywa swojej pogardy zarówno dla Nurmagomedova, jak i Gaethje, co sprawia, że jego sugestia, że jest podekscytowany tym, że dwaj mistrzowie stoczą pojedynek, jest nieco dziwna.

A może McGregor sugeruje, że to on będzie brał udział w kolejnej walce o tytuł, czy to z Nurmagomedovem, czy z Gaethje. Kiedy weźmie się pod uwagę inny z jego ostatnich tweetów, wydaje się coraz bardziej prawdopodobne, że mówił właśnie o tej drugiej opcji.

„Do zobaczenia w lipcu”

Te tajemnicze tweety pojawiły się zaledwie dzień po tym, jak McGregor rozpętał burzę w mediach społecznościowych uderzając w czołowych zawodników dywizji lekkiej Gaethje i Nurmagomedova, a także Tony’ego Fergusona i Dustina Poiriera.

Conor McGregor miał ambitne plany stoczyć w tym roku kilka, ale pandemia koronawirusa wywróciła wszystko do góry nogami i jak dotąd stoczył on tylko jedną walkę w styczniu. McGregor pokonał przez TKO w zaledwie 40 sekund Donalda Cerrone. Była to pierwsza walka McGregora po dłuższej przerwie i przegranej przez poddanie w starciu z Nurmagomedovem. Jednak pojedynek z Cerrone odbył się w dywizji półśredniej, a nie w dywizji lekkiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.