Conor McGregor jest gotowy przyjąć walkę w co-main event lub nawet pierwszą walkę gali pod warunkiem, że dostanie udziały w UFC

Były mistrz wagi piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor świętował miniony weekend oraz dzień Św. Patryka udając się w trasę po Stanach Zjednoczonych, aby promować swoją markę whiskey Proper 12. Jednocześnie poświęcił trochę czasu, aby zdradzić nieco informacji na temat swojego powrotu do Oktagonu.

Podczas swojego pobytu w Chicago, McGregor rozmawiał z kibicami przez 30 minut, dyskutując na wiele tematów, od pojedynków rewanżowych po negocjacje kolejnej walki i nie tylko.

Ostatnio dużo mówiło się o walce Conora McGregora z Donaldem Cerrone, ale rozmowy te zostały wstrzymane, podobno dlatego, że UFC chciało, aby ta walka była co-main eventem. Początkowo mówiło się, że Irlandczykowi nie spodobał się ten pomysł i dlatego negocjacje na temat tej walki miały zostać przerwane. W rozmowie z fanami, McGregor powiedział, że chce, aby było jasne, że jest gotów przyjąć walkę co-main event, ale pod jednym warunkiem. Tym warunkiem jest otrzymanie uczciwych udziałów w organizacji UFC.

„Jestem gotów do walki, powiedziałem to. Nie ma problemu. Jeśli UFC chce, abym wślizgnął się w co-main event i pomógł, bo tak by to wyglądało, jeśli wślizgnąłbym się do co-main event, to jest to wzmocnienie ich marki nad retoryką jaką mają względem zawodników. Nie mam z tym problemu. Jeśli chcą, abym to popchnął, ja nie mam problemu, ale dajcie mi należne mi udziały w UFC. To wszystko, o co proszę. Możecie mnie zestawić nawet w pierwszej walce ESPN+, ale po prostu dajcie mi moje udziały. Zobaczymy więc, co się wydarzy.”

McGregor mówił o udziałach w UFC przy okazji gali UFC 205, kiedy to po pokonaniu Eddiego Alvareza został pierwszym w historii organizacji podwójnym mistrzem dwóch kategorii wagowych jednocześnie. Prezydent UFC, Dana White, w przeszłości wypowiadał się na temat tej prośby McGregora, odrzucając ją. Warto jednak wspomnieć, że UFC umieściło w Oktagonie na macie reklamę whiskey Proper 12 podczas walki Conora McGregora z Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 229, więc wyraźnie widać, że obydwie marki współpracują ze sobą.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że będąc w niedzielę w Bostonie, McGregor zdradził, że prowadzi negocjacje dotyczące swojej kolejnej walki, która miałaby się odbyć w lipcu.

3 thoughts on “Conor McGregor jest gotowy przyjąć walkę w co-main event lub nawet pierwszą walkę gali pod warunkiem, że dostanie udziały w UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *