Conor McGregor i Nate Diaz znów rozpoczęli medialną wojnę

Esther Lin, MMA Fighting

Dwaj zawodnicy UFC ponownie weszli na wojenną ścieżkę w mediach społecznościowych. Conor McGregor i Nate Diaz nie szczędzili sobie ostrych słów i wyśmiewających oraz złośliwych uwag.

Waśń pomiędzy tymi dwoma zawodnikami została ponownie rozpalona we wczesny środowy poranek po tym, jak McGregor zatweetował zdjęcie z konfrontacji twarzą w twarz przed ich drugą walką na UFC 202 w 2016 roku, podpisując je „Teraz dołóż 30 funtów mięśni i powiedz „ding, ding” w dublińskim akcencie.”

Wpis ten nie spodobał się Diazowi, który odpalił działa kwestionując jego chęci do trash talku, ponieważ Irlandczyk jest poza rywalizacją odzyskując siły po złamaniu nogi w swojej ostatniej walce w trylogii z Dustinem Poirierem na UFC 264 w lipcu. McGregor przegrał z Poirierem przez TKO w pierwszej rundzie.

Od tego momentu rozpoczęła się wymiana zdań, w której obaj nawzajem się atakowali.

Zarówno McGregor jak i Diaz mają remis 1-1 w swoich dwóch walkach. Diaz pokonał McGregora w ich pierwszym spotkaniu, poddając go przez duszenie zza pleców na UFC 196 w marcu 2016 roku. McGregor wygrał drugą walkę, pokonując Diaza przez większościową decyzję.

Poniżej seria kąśliwych wpisów McGregora i Diaza:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *